Eternal Return Jackie - przewodnik społeczności autorstwa KairinXV

Przewodnik po mieczach 2H pokazujący, jak polować na zdobycz na Wyspie Lumia
Przegląd
Jackie jest dość prostą postacią, ale to nie znaczy, że jest mniej niebezpieczna. W tym przewodniku dowiesz się, jak siać spustoszenie wśród zwierząt i graczy. To jest ogólny przewodnik po budowaniu przedmiotów dla miecza 2H i kilka wskazówek, z którymi warto walczyć.
Zdolności
Kiedy Jackie zabija zwierzę / człowieka, jej siła ataku zostaje zwiększona o pewien procent na kilka sekund, premia do siły ataku jest wyższa w przypadku zabijania niedźwiedzi i graczy. Ta umiejętność pasywna jest jedną z jej największych zalet i da nam przewagę w naszych walkach. Weź punkt w swojej umiejętności biernej, gdy tylko się pojawi. W środku grabieży na naszej ścieżce powinieneś zabijać zwierzęta, które widzisz, zawsze miej to pasywne i gotowe na wypadek, gdybyś wpadł w walkę.

Jackie dwukrotnie zamachnie się bronią, zadając krwawienie każdemu trafionemu wrogowi. Krwawiący wrogowie otrzymują z czasem obrażenia i wzmacniają nasze inne umiejętności. To jest chleb powszedni naszego zestawu, autoatak -> q -> autoatak, wplec je. Najpierw zmaksymalizowałbym tę umiejętność, chociaż nie zwiększa obrażeń krwawienia, zwiększa podstawowe obrażenia i skraca czas odnowienia, co ogólnie zwiększa nasze obrażenia w walce.

Jackie dostaje przypływ adrenaliny, powodując, że porusza się szybciej przez kilka sekund. Jeśli zaatakuje krwawiący cel, gdy adrenalina jest aktywna, zadaje dodatkowe obrażenia i przywraca taką samą ilość PŻ. Ścieżka budowania, której używamy, da ci dużo kradzieży życia, więc zwykle maksymalizuję tę umiejętność jako sekundę, ale pomoże ci to ścigać te nieznośne postacie z dystansu lub te, które próbują uciekać, by ratować życie, dodatkowe obrażenia i kradzież życia jest bonusową wisienką na torcie.

Jackie wskakuje w wybrane miejsce i podczas lądowania zadaje obrażenia pobliskim wrogom. Jeśli cios z wyskoku trafi krwawiącego wroga, zostanie na chwilę spowolniony. Pamiętaj, że możesz użyć tej umiejętności do przeskakiwania nad przeszkodami, wykorzystaj to na swoją korzyść, ścigając wrogów, którzy próbują pokonywać zakręty, możesz także użyć tej umiejętności do unikania umiejętności (takich jak na przykład superumiejętność Yuki), a spowolnienie krwawiących wrogów zawsze będzie pomóż w pościgu. Zdobądź 1 punkt po osiągnięciu maksymalnego Q, ponieważ na poziomie 1 zadaje 10 podstawowych obrażeń, w porównaniu z 80 na poziomie 2, wtedy możesz maksymalnie zwiększyć tę umiejętność jako ostatnia.

Jackie wyciąga swoją piłę łańcuchową, zwiększając jej prędkość ataku i powodując, że jej podstawowe ataki powodują krwawienie przez cały czas trwania, pod koniec tego czasu piła eksploduje w obszarze wokół niej, zadając poważne obrażenia. Będziesz go używać w prawie każdej walce, jaką możesz, dodatkowa prędkość ataku w połączeniu z kradzieżą życia, którą stworzyliśmy, sprawi, że będziesz prawie nie do zabicia tak długo, jak będziesz atakować, miej ten zegar w tyle, eksplozja w odpowiednim momencie może wykończyć biegacza.

Zablokuj wszystkie obrażenia na krótki czas, a następnie szarżuj w wybranym kierunku. Zwykle rzucasz to na początku walki, kiedy twoi wrogowie próbują walczyć z całą swoją mocą, gdy zmarnowają na to wszystkie swoje czasy odnowienia, są łatwą zdobyczą, którą możesz ukraść na śmierć. Możesz również użyć tego jako krótkiej kreski, aby spróbować ścigać kogoś.

Build
To są przedmioty, których szukamy, dużo kradzieży życia i trochę prędkości ataku, a wszystko jest gotowe do automatycznego ataku. Przyjrzyjmy się każdemu szczegółowo, aby wiedzieć, na co patrzymy.

Po pierwsze, nasza ulubiona broń, dobra siła ataku i oczywiście to, że kradnie wszystkie ważne życie, Dainsleff ma wyższą kradzież życia tak, o 2%, ale ten miecz jest zbudowany z próbki krwi, mamy już jeden przedmiot w tej konfiguracji, który wymaga Próbka krwi, posiadanie dwóch byłoby trudne, a ponadto chcesz mieć broń tak szybko, jak to możliwe.

Hełm: Operacje taktyczne, ogólnie świetny wybór, trochę cech obronnych, szybkość ataku i cdr są świetne, więcej ataków oznacza więcej kradzieży życia, jest hełm, który daje ci kradzież życia, maska Opera, ale znowu się buduje z próbki krwi, jeśli znajdziesz więcej niż jedną próbkę krwi w grze, możesz ją zdobyć, ale nie licz na to.

Zbroja: Kamerdyner Kombinezon, który najlepiej nadaje się do kradzieży życia, dobry kombinezon dookoła z siłą ataku i kradzieżą życia, a nawet odrobiną szybkości ruchu, nie ma nic lepszego niż to.

Uzbrojenie: Radar o wysokiej prędkości ataku i szansie na trafienie krytyczne, z pewną obroną do uruchomienia, jeden z jedynych legendarnych przedmiotów, który nie wymaga drzewka życia ani innych rzadkich przedmiotów, znowu prędkość ataku = więcej ataków na kradzież życia i 70% life steal na 700 dmg krytycznych jest zawsze fajny.

Nogi: Czerwone Buty, to jedyne dostępne nogi kradnące życie, które powstają z próbki krwi VF, więc jest bardziej niż prawdopodobne, że będzie to ostatni przedmiot, który dostaniesz, ale jest tego wart. Będziesz miał swoje zabójcze pięty przez większość gry, zanim pobierzesz tę próbkę krwi i są one wystarczająco dobre, jeśli absolutnie nie masz szans na pobranie tej próbki krwi, wbudowanie się w Bucehphalus nie jest złym pomysłem. Pamiętaj, że próbki krwi spadają z niedźwiedzi jako rzadka kropla, można je znaleźć w niebieskich kroplach powietrza, a Wickeline ma 100% szans na upuszczenie próbki krwi, jeśli masz wszystko inne w swojej konfiguracji, powinieneś łatwo zabić solo. Wickeline już na 12 poziomie.

Akcesoria: Wisiorek Moonlight, jeszcze jeden przedmiot, który powstaje z rzadkiej kropli, powinieneś mieć nieco łatwiejszy czas na zdobycie tego, ponieważ szukasz meteorytu do wbudowania w kamień księżycowy, ale masz również szansę na znalezienie pełnego kamień księżycowy z wilków lub niedźwiedzi, ponieważ i tak powinieneś cały czas polować, nie powinno być tak źle, siła ataku i 20% kradzieży życia są warte wysiłku, ale jeśli nie chcesz sobie z tym poradzić, Uchiwa to fajna alternatywa.

Ścieżka

Ta ścieżka to sposób, w jaki zamierzamy uzyskać jak najwięcej tak szybko, jak to możliwe, i oczywiście czasami nie znajdziesz wszystkiego, czasami 5 osób zaczyna w alei i nic nie zostaje, to się czasem zdarzy , zawsze obserwuj, gdzie ludzie zaczynają, i pamiętaj o lokalizacjach kopii zapasowych na wypadek, gdybyś nie mógł znaleźć tego jednego elementu. Zanim dotrzesz do szpitala, nasz drugi przystanek na drodze, powinieneś dostać się do swojej broni Muramasa, przyzwoitej siły ataku, ale jeszcze bez kradzieży życia, dotarcie do miasta zapewni ci garnitur lokaja, teraz masz trochę życia i wtedy możesz wykończyć broń, chwytając papier w kaplicy, co powinno wystarczyć do odparcia napastników lub zabicia łatwej zdobyczy. Pamiętaj, aby zawsze uważać na wilki i niedźwiedzie, abyś mógł pobrać meteoryt i próbkę krwi.

Sztuka polowania
W Jackie chodzi o zabijanie, już o tym wspomniałem, ale chcę podkreślić, że naprawdę powinieneś polować przy każdej okazji, to robi dla nas dwie rzeczy: 1. utrzymywanie tej pasywnej przez cały czas da ci siłę ataku 2. przewagę w każdej walce, którą bierzesz, 2. utrzymując swoją umiejętność pasywną przez cały czas i polując wszędzie, powinieneś być na wyższym poziomie niż wszyscy inni, z którymi się spotykasz, co daje ci kolejną przewagę w twoich walkach. Jeśli awansujesz do top 3, powinieneś zazwyczaj trafiać na 16 lub 17 lvl, to jest twój ważny punkt, aby uzyskać tę superumiejętność na 3 poziomie.

Zawsze uderzaj w te konsole radarowe, kiedy tylko masz okazję, uważaj na graczy o niższym poziomie lub tych, którzy wciąż próbują skończyć swoją broń i zawsze uważaj na postacie dystansowe, zwłaszcza Nadine i Aya, bierz te walki tylko wtedy, gdy masz na nich zrzut lub jeśli są znacznie w tyle, w przeciwnym razie możesz łatwo zostać zabity.