Eternal Return poradnik Isol / Pistol

Krótki przewodnik po postaci, Isol. Ten przewodnik zakłada, że rozumiesz absolutne minimum zarówno gry, jak i postaci, i skupia się na wprowadzeniu do jego konstrukcji opartej na pistolecie.
Wprowadzenie
Witam w moim przewodniku. Jak wspomniałem w zapowiedzi, zakładam, że znasz już zdolności Isol i jak zwykle będzie przebiegać gra w Eternal Return, więc nie będę o tym zbyt wiele mówić. Isol specjalizuje się w kontrolowaniu mapy, a mniej skupia się na kontroli tłumu. Jest postacią „łatwą do nauczenia, trudną do opanowania”, która nauczy cię, jak ważna jest efektywność w doborze przedmiotów. Mając niewidzialność, kontrolę tłumu i nękanie z dużej odległości, jest niezawodnym wyborem, który doprowadzi cię do późnych etapów gry - chociaż ma problemy z zajęciem pierwszego miejsca. To znaczy, chyba że załadujesz pułapki i przejmiesz kontrolę nad ostatnią strefą.

W duetach i drużynach Isol jest niesamowitym wyborem. Może otworzyć przed twoją drużyną możliwości, których nie może zrobić żadna inna postać. Jego CC jest łatwe do trafienia, może z łatwością rozpocząć starcie dla twojej drużyny poprzez sprytne umieszczanie pułapek lub gry typu hail-mary, takie jak E-in i R-ing w środku wrogiej drużyny, i biorąc pod uwagę, że jest BARDZO online BARDZO BARDZO online. na wczesnym etapie, wspaniale jest pomóc swoim sojusznikom w zdobyciu umiejętności, aby przeprowadzić cię przez ostatnie walki. Jako gracz w kolejce solo, mogę powiedzieć, że Isol nie jest najlepszy do wygrywania, ale jeśli lubisz wyginać LP, jest niesamowicie konsekwentną postacią.

Budować
Isol radzi sobie z różnymi przedmiotami. Każdy przedmiot w tej konfiguracji jest wymienny, z wyjątkiem pistoletu. Przedmioty są wybierane ze względu na to, jak szybko można je zbudować, a ja zapewnię części zamienne. Pamiętać; bez Elegancji (pistolet) i Stroju EOD (skrzynia), możesz użyć dowolnego przedmiotu, który znajdziesz z ciała, który Twoim zdaniem byłby dla Ciebie pomocny.

Pistolet : Elegancja. Wybrany jako najlepszy pistolet w grze, bez dwóch zdań. Dostępne szybko, chociaż trochę trudno jest uzyskać skórę na początku.

Klatka piersiowa : Kombinezon EOD. Łatwo dostępne na trasie, również ogólnie świetny wybór dla Isol. Jeśli absolutnie nie możesz go znaleźć i potrzebujesz skrzyni, weź strój kamerdynera.

Głowa : hełm taktyczny. | Wymienny na Helm of Banneret, kask motocyklowy. | Wybrany na trasę. Z własnego doświadczenia wynika, że łatwiej jest to złapać - chociaż Helm of Banneret byłby preferowany, jeśli to możliwe.

Ramię : Miecz Szahdżahana. | Wymienne na Draupnir. | Każda kompilacja Isol to przyjmuje, a jeśli kogoś zabijesz, istnieje duża szansa, że on również to zrobi. Weź Draupnir, jeśli nie możesz znaleźć materiałów do niego, ale jest to mało prawdopodobne. Ta + Elegancja w drugim obszarze zmienia cię z nikogo w przerażenie.

Noga : białe nosorożce. | Zamienne na trampki Straightjacket. | Tutaj, ponieważ pasuje do kompilacji, jest zbudowany wcześniej niż trampki Straightjacket i ponieważ nie stawiam na pierwszym miejscu wentylatora White Crane. Nie jest to takie ważne i możesz to zastąpić czymkolwiek, jeśli chcesz skupić się na innym przedmiocie lub pułapce.

Akcesoria : Uchiwa. | Wymienny na wszystko. | Tutaj, ponieważ myślę, że jest lepszy niż Pudełko Schrodingera, a Wachlarz Białego Żurawia jest niepotrzebny z białymi nosorożcami. HP nie jest priorytetową organizacją IMO.

Trasa
Ta trasa skupia się na jak najszybszym dotarciu do Twojego Powerpike'a. Teleportacja ze szpitala do strzelnicy łuczniczej stawia cię w miejscu otoczonym potencjalnie głodnymi zagrożeniami we wczesnej fazie gry, ale każda konfiguracja ma swoje wady i w większości przypadków możesz je pokonać, zaczynając od 2 przedmiotów.

Elegancja i Sword of Shah Jahad / Draupnir są niezbędne, abyś nabrał rozpędu potrzebnego do przeprowadzenia gry końcowej. Brak ich oznacza granie od tyłu. Te gry skupiają się na zminimalizowaniu utraty LP zamiast wygrywania, ponieważ uzyskanie przewagi jest prawie niemożliwe. Ta trasa pozwoli ci zdobyć inteligentne bomby, które są niezwykle wpływowe, biorąc pod uwagę czas ich rozstawienia. Brak walki o Drzewo Życia i poszukiwanie rzeczy takich jak Meteoryt oznacza, że ta konfiguracja jest znacznie bardziej spójna niż większość.

Inteligentne bomby powinny być budowane, gdy będziesz w pobliżu Alei. Aby uniknąć zagraconych zapasów, możesz wstrzymać się od zbierania złomu do hotelu. Z własnego doświadczenia wynika, że hotel zawsze ma kilka skrawków. Ważniejszym elementem jest bateria. Jednak; samo posiadanie RDX w późnej fazie gry nie jest takie złe, więc nie martw się, jeśli nie możesz żadnego znaleźć.


Największym problemem, jaki napotkasz w kompilacji, jest brak 2 skór dla twojej Elegancji i Miecza / Draupnira. Jeśli tak się stanie, nie panikuj! I tak idziesz na strzelnicę łuczniczą, aby skompletować buty. Obszar jest gęsty z potworami do zabicia i powinien z łatwością przynieść ci dwie skóry - jedną na akcesoria i jedną na twój but. Pamiętaj, aby nie zbierać gałęzi przed czwartym obszarem, ponieważ kompilacja ma trochę problemów z bałaganem, więc jedno wolne miejsce jest zdecydowanie mile widziane.

Ta wersja ma szeroką gamę potraw, które możesz wybrać. Niestety, Fish and Chips nie jest najlepszą opcją ze względu na to, ile miejsca zajmuje w ekwipunku i jak bardzo jest na uboczu. Postaraj się przygotować szybkie jedzenie składające się z dwóch przedmiotów i podejmuj wczesne potyczki niskiego ryzyka, aby wyrównać swoje mistrzostwo w posługiwaniu się pistoletem, aż staniesz się aktywny. Dowiesz się bardzo szybko, kiedy walka jest wygrana, czy nie, kiedy zobaczysz, jak niskie jest ich zdrowie po kombinacji Q + W.

Dodatkowy
- Na Isol zazwyczaj osiągniesz maksymalny poziom R -> Q -> W -> E lub pasywny. Osobiście lubię umieszczać 3 punkty w Q, a następnie wypełniać W. Jednak taki jest mój styl gry, ponieważ lubię gonić, a dodatkowe efekty W pomagają mi nękać, gdy nieuchronnie siedzą w krzaku i czekają, aż podejdę blisko, więc oni może pęknąć mnie jak winogrono.

- Nie walcz z Chiarą.

-Purpurowe pudełka są prawie zawsze warte obejrzenia. Nawet jeśli nie jest to doskonały zamiennik, zwykle będzie użyteczny, a co najmniej lepsza opcja, gdy będziesz przeszukiwać ciała lub obszary w poszukiwaniu większej ilości rzeczy.

-Jeśli w Pond pojawia się dosłownie 5 graczy i nie chcesz wielkiego wyzwania, spróbuj najpierw udać się do Temple. Świątynia -> Szpital -> Staw -> Aleja -> Szkoła -> Strzelnica łucznicza -> Hotel. Nie tak wydajne, ale z dodatkową zaletą wczesnych pułapek wybuchowych, jeśli ci się to podoba.

Wniosek
Przywrócona, Isol jest definicją spójności i potencjału. Gra tak jak postać z myśleniem z wyprzedzeniem, ale nie wymaga intensywnego skupienia się na grze. Może nie ma najbardziej wyrazistego zestawu umiejętności, ale jeśli chcesz, aby świetna postać wzmocniła umiejętności twoich kolegów z drużyny, zagęściła twój LP lub po prostu ser zabija parę, to Isol jest postacią dla ciebie.

Dziękuje za przeczytanie.