Eternal Return poradnik Przewodnik po pułapkach i kamerach (ULTIMATE TRAPSTERMIND)

WPROWADZENIE:

Pułapki były jednym z najbardziej niedocenianych przedmiotów w Black Survival, a większość początkujących, którzy ich nie używali, prawie wciąż jest prawdziwa dla Eternal Return. Nazywam się Katana Zero i nauczę cię, jak być ostatecznym mózgiem-pułapką.

DLACZEGO Pułapki SĄ PRZYDATNE?
Krótko mówiąc, nawet jeśli pułapka uszkodzi 1 pasek HP wroga, to 1 pasek musi zostać uleczony w taki czy inny sposób, niezależnie od tego, czy jest to frustrująca regeneracja w czasie, użycie przedmiotu HP lub odpoczynek - czyli czas, w którym tracą.
JAK BYĆ TRAPSTERMINDEM?
KROK 1: Większość graczy, których widziałem, rzadko korzysta z budek telefonicznych, są zbyt skupieni na budowaniu swoich przedmiotów, dlatego rzadko widzisz jednego gracza teleportującego się po całej mapie - niech to będzie rzadki widok! w najgorszym przypadku musisz mieć pułapki przy każdym wejściu, wyjściu i budce telefonicznej po 10 minutach z dość zadowalającą budową przedmiotów i dobrymi artykułami spożywczymi.

KROK 2: Większość graczy potrzebuje tego 1 miejsca w ekwipunku na żywność lub materiały do ulepszenia broni lub zbroi, a nawet nie zawracają sobie głowy wyjmowaniem pułapek i kamer z pojemników i umieszczaniem ich dosłownie 1 stopę dalej - nie bądź tymi graczami ! Zawsze (i mam na myśli zawsze bez względu na wszystko) masz 1 wolne miejsce w ekwipunku, a jeśli się spieszysz, po prostu wyjmij pułapki i kamery z pojemników i od razu je umieść. jednak jeśli jesteś nieco blisko strategicznych lokalizacji (budki telefoniczne, skanery, stada zwierząt, na które nie zamierzasz polować, wąskie wyjścia / wejścia do stref / miejsc), po prostu przejdź kilka kroków i umieść tam pułapki / kamery, zaufaj ja to sumuje się i to jest bardzo ważne.

KROK 3: Weź udział tylko w walkach, o których wiesz, że możesz wygrać - widzisz ten 2-taktowy HP Hyonwoo ?! - nie podążaj za nim, mofo może się regenerować i leczyć jak szalony. Aya i Zahir ?! - po prostu zatłukną cię na śmierć! - ale widzisz Jackie ścigającego jakiegoś biednego drania ?! - KILL STEAL zaraz po tym, jak użyje swoich umiejętności ścigania i ucieczki, zanim zorientuje się, co się stało. grasz w to jako niehonorowy, szczur zabójca - nie bądź martwym bohaterem, bądź bezwstydnym ocalałym, który zwycięża.

OK, ROZUMIEM, Pułapki to KEWL, KTO JEST NAJLEPSZĄ POSTACIĄ DO GRY W ULTIMATE TRAPSTERMIND?
podczas gdy dowolną postacią można grać jako pułapkę, jeśli naprawdę, naprawdę chcesz zmaksymalizować swoją grę w pułapkę, byłoby to izolowane (tak samo jak przetrwanie czarnych). jego miny MOK dają ci dodatkową przewagę, a jego Guerilla Edge skraca te dodatkowe milisekundy, uzbrajając pułapki, a dzięki jego kamuflażowi możesz dosłownie stać się śmiertelną pułapką i siać gniew trapsterminda na biednych drani.