Evil Genius 2 World Domination poradnik Powszechne problemy

Podstawowy przewodnik dotyczący niektórych bardziej powszechnych problemów, na które ludzie narzekają w dyskusjach.
Nie mogę znaleźć popleczników na światowej scenie.
Poplecznicy nie tylko pojawiają się na światowej scenie, jak w EG1.

Jeśli otworzysz ekran celów i na górze klikniesz zakładkę historii pobocznej, zostanie wyświetlona lista historii pobocznych. Jeśli ktoś jest do rekrutacji popleczników, powie ci to. Wybierz poboczną historię poplecznika, którą chcesz, a wtedy pojawią się one na światowej scenie.

Zwykle jako duża obracająca się ikona ze strzałkami wskazującymi na nią i sylwetką głowy na niej.

Wykop na najniższy poziom, aby zdobyć super broń
Tekst tego wymaga przeredagowania, ponieważ w ogóle nie musisz sięgać do najniższego poziomu dla super broni.

Każda mapa ma gdzieś duży czarny dół, wystarczy, że zbudujesz z nią korytarz łączący, aby ukończyć ten cel.

Nie można postawić schodów
Schody są trochę skomplikowane, gdy są umieszczane, ale NIE potrzebujesz badań T3 i więcej, aby je umieścić.

Jeśli mówi ci, że potrzebujesz hartowanego wydobycia itp., Problemem nie są twoje badania, ale umiejscowienie schodów.

Musisz przemyśleć swoje położenie i umieścić je w miejscu, w którym najjaśniejszy i następny najciemniejszy kolor brudu znajduje się na Twojej mapie na WSZYSTKICH piętrach, do których chcesz dotrzeć w miejscu umieszczenia.

Jako przykład, na mapie trzeciej wyspy udało mi się umieścić jeden zestaw schodów, który łączy wszystkie możliwe piętra.
Obracanie aparatu jest niewygodne
Z tym częściowo się zgadzam.

Jednak gdy nie jesteś w trybie budowania, jeśli zmagasz się z rotacją, uważam, że Q i E działają dobrze i oszczędzają trochę irytacji.

Oszukać czy nie oszukać?
W swoim kasynie na wiele przedmiotów, z których mogą korzystać lokajowie itp., Masz możliwość włączenia turystów-oszustów. Jednak robiąc to, usuwasz możliwość używania przedmiotu przez agentów.

Oszuści turyści zarobią pieniądze, nie ma z tym żadnych konsekwencji.

Radzę mieć kombinację konfiguracji oszustwa i oszustwa, aby zarobić dodatkową gotówkę z kasyna i skłonić agentów do obniżenia ich determinacji i umiejętności.

Z mniejszymi umiejętnościami agenci nie wyłączą twoich pułapek i zostaną przez nie trafieni.

Agenci uciekają podczas przesłuchania lub w więzieniu
Zauważyłem, że dzieje się tak zwykle, gdy ich determinacja jest nadal zbyt wysoka.

Kiedy wróg zostanie zabrany do komórki, jego determinacja będzie się zmniejszać, aż osiągnie zero. Odkryłem, że przesłuchanie ich w tym momencie prawie zawsze skutkuje 100% skutecznością.

Jeśli chodzi o ucieczkę, to zdarza się to od czasu do czasu, ale tylko u bardziej zaawansowanych agentów. W tym celu postaw posterunki przed drzwiami więzienia.

Spirala dezercji lub śmierci
Każdy, kto miał wiele worków z ciałami zaśmiecającymi swoje legowisko po walce z super agentem, jest bardziej niż prawdopodobne, że jest świadomy spirali dezercji, która dzieje się z powodu niskiego morale z powodu wszystkich ciał, co prowadzi do tego, że ciała potrzebują więcej czasu na oczyszczenie, co prowadzi do więcej dezercje.

Aby rozwiązać ten problem, zbuduj przyzwoitą ilość spalarni. Może nawet mieć elektrownię składającą się tylko z pieców do spopielania.

Aby wyjaśnić, tylko jeden stronnik może korzystać ze spalarni naraz. Obejmuje to czas podróży.

Im więcej masz spalarni, tym więcej sługusów będzie jednocześnie aktywnie oczyszczać ciała. Nie miałem spirali dezercji, odkąd zacząłem używać więcej spalarni.

Przyszłe dodatki.
Wszelkie inne poważne problemy, które widzę na forach dyskusyjnych lub które są zgłaszane w komentarzach, postaram się odpowiedzieć. Ale pamiętaj, że tak naprawdę muszę sam się z tym problemem zmierzyć lub wymyślić, jak sobie z nim poradzić poprzez własną grę.

Zauważ, że wszystko powyższe pochodzi z moich własnych testów i domysłów, ale w dużej mierze wydaje się, że rozwiązuje wiele problemów w moich oczach.