Evil Genius 2 World Domination poradnik Złoty samouczek

Nie zagwarantuje to udanej dominacji nad światem, ale będziesz miał świetny początek, jeśli zastosujesz się do `` Złotego samouczka ''
Złoty samouczek
W EG1 możesz zebrać dużo złota, gdy masz dostęp do mapy świata. Ludzie w zasadzie unikaliby porwania Pokojówki, a następnie uprawialiby mapę świata za gotówkę bez przeszkód ze strony Agentów Sprawiedliwości.

Możesz prawie zrobić coś podobnego w EG2, pozostając w samouczku przez długi czas.

1. Wybierz swojego ulubionego Evil Genius

2. Klucz: Rozpocznij grę z włączonym samouczkiem

3. Klucz: Wykonuj wszystkie samouczki, aż będziesz musiał wybrać technika z pobocznej historii „Wprowadzenie do stworów”.

4. NIE przechodź pobocznej historii Technician, dopóki nie zbierzesz wystarczającej ilości złota. Nic nie może zostać zniszczone / zniszczone, dopóki nie odblokujesz techników.

5. Zbuduj dużo:
• Przekaźniki radiowe dla mapy świata [Pokój kontrolny]
• Zdobądź szafki, aby zwiększyć liczbę stworów [Koszary]
• Duże skarbce, ponieważ będziesz potrzebować miejsca na złoto [Vault]
• Cały sprzęt badawczy [Laboratorium]

6. Wysyłaj swoich sługusów na wszystkie największe na świecie programy gotówkowe $$$ i zgromadź jak najwięcej gotówki. Osobiście wolę w pełni odblokowywać 1 region na raz.

7. Upewnij się, że masz stwory naukowe i zbadaj wszystkie dostępne poziomy 1 i 2 [globalne operacje, legowisko, stwory, pułapki]

8. Nie martw się o ciepło. Mogą przybyć małe, słabe grupy agentów, ponieważ są bardzo łatwe do pokonania i nie mogą uszkodzić twojego sprzętu.

9. Zbadaj schody i połącz się z kolejnym piętrem. Zbuduj coś wielkiego i kosztownego, na przykład mega generator.

10. Gdy poczujesz się gotowy, aby rozpocząć dominację nad światem [Dość złota / Badania / Budowa bazy] - przejdź do celu samouczka dla Technika.

11. Wykonaj nikczemne uczynki i podbij świat.

Zawsze pamiętaj, aby pracować mądrzej, a nie ciężej!