Freakpocalypse poradnik 100% przewodnik po osiągnięciach

Freakpocalypse poradnik 100% przewodnik po osiągnięciach
Przewodnik, który ma pomóc ludziom z niektórymi osiągnięciami, których mogą potrzebować lub których mogą brakować.

Należy pamiętać, że ten przewodnik jest w toku i zostanie zaktualizowany tak szybko, jak to możliwe, o więcej informacji.

Osiągnięcia związane z historią
Osiągnięcia te są zdobywane poprzez rozwijanie historii i nie można ich przegapić, z wyjątkiem Distraction With Action i Distraction With Attraction .

Nagroda za udział

W końcu nie tak trwałe

Ból mnie bardziej

Locker Blocker

Hoochaholic

Odwrócenie uwagi od działania
Pamiętaj, aby ZAPISAĆ przed wejściem do biur wydziałowych, aby móc ponownie załadować i uzyskać rozrywkę dzięki atrakcjom.

Rozmawiając ze Starsky i Hutch, wybierz opcję „Powinniście po prostu sobie z tym poradzić”.

Rozproszenie uwagi z przyciąganiem
Pamiętaj, aby ZAPISAĆ przed wejściem do biur wydziałowych, aby móc ponownie załadować i uzyskać rozrywkę dzięki atrakcjom.

Rozmawiając ze Starsky i Hutch, wybierz opcję „Wyraźnie się nienawidzisz. Dlaczego w ogóle się spotykasz?” opcja.

Guerilla Marketer

Rope-A-Dope

O Cholernym Czasie

Gotowy na wędkę

Printer Pal

Moja dziewczyna

Habitat Hobo

Operacja Intrude n313

Wyślij nagość

Przestępca nieletnich

Zezwolenie na misję

Najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem

Spójrz Mamo, potrafię latać!

Blue Shirted Eye Grabber

Misja nieprzekraczalna

Oko dla szczegółów

Przed nami długa droga

Obowiązki poboczne
Huff The Magic Dragon

Zastraszony na całe życie

Porozmawiaj ze smutno wyglądającym facetem na prawo od biur wydziałowych i wybierz opcję „A więc, gdzie dokładnie w szkole można by było dobrze wąchać”. Gdy będziesz mógł wyjść ze szkoły, zwracając brakującą książkę z biblioteki, wyjdź frontowym wejściem, a po lewej stronie ekranu stoi mężczyzna z blizną oparty o drzewo.

Porozmawiaj z nim, aby dowiedzieć się, że chce kremu do blizn. Udaj się do szkoły i udaj się do Gabinetu Pielęgniarek, aby porozmawiać z pielęgniarką. Wybierz opcję „Tam na dole ... uh, to trochę prywatne”, żeby dostać krem do blizn. Ponownie wyjdź ze szkoły, aby dać blizny mężczyźnie z bliznami i zdobyć Mark-Tech Marker. Wejdź ponownie do szkoły i przekaż Mark-Tech Marker Markowi Huffingtonowi.

Doradca ds. Małżeństw

Rozpocznij Side Chore, rozmawiając z Woźnym w szkolnej stołówce i wybierając „Czy pójdziesz ze mną na bal maturalny?”. Gdy wyjdziesz ze szkoły, wejdź do Le Telepathe obok Rod's Thick Pizza i przejdź w prawo, obok drzwi kuchennych. Podnieś zgniecioną kulkę papieru z podłogi i użyj jej na obrotowym wyświetlaczu kolejności.

Po wyjściu z Le Telepathe woźny będzie stał na zewnątrz. Porozmawiaj z nim, aby zakończyć ten Side Chore.

Trzecie koło

Porozmawiaj z Crystal w łazience dla dziewcząt w szkole. Chce iść na bal maturalny z chłopcem imieniem Jake, ale nie otrzymała z powrotem swojego listu miłosnego. Idź do kafeterii, a całą drogę na prawo wygląda bardzo chory Jake. Na stole najbliżej niego znajduje się Quarter, chwyć go (znajduje się w prawym dolnym rogu stołu, łatwo go przeoczyć) i użyj go na Vince'ie, który blokuje automat z lewej strony. Dostaniesz chipsy Anchovy, których będziesz chciał użyć na Jake'u.

Kiedy skończy wymiotować, złap kawałek papieru w kałuży wymiocin i użyj go na Jake'u. Przynieś podpisany list miłosny z powrotem do Crystal w łazience dla dziewcząt, aby dopełnić tego obowiązku.

Nie siorbaj tego

* To osiągnięcie może zawierać błędy *

Porozmawiaj z Jimmy'm Hattem pod znakiem stacji benzynowej na swojej ulicy i zapytaj, jak możesz mu pomóc. Da ci 1,14 $ za prezerwatywy ze sklepu Circle J. naprzeciwko. Wejdź do Circle J i weź Prezerwatywy z półki „Przybory toaletowe” (to żółta paczka z napisem Midas). Gdy już je masz, po prawej stronie chwyć kubek z dozownika kubków i użyj go na maszynie Super Slurper, aby uzyskać Super Slurper. Połącz Prezerwatywy z Super Slurper, aby je ukryć. Następnie użyj Super Slurper na Curtisie, sprzedawcy, aby za to zapłacić.

Wyjdź ze sklepu i użyj Super Slurper na Jimmy'm Hatcie, aby dokończyć to zadanie.

Chick'n Coop

Porozmawiaj z Chickenmanem Jonesem przed Rod's Thick Pizza i zapytaj, jak zdobyć kostium taki jak jego. Otrzymasz zamówienie od klientów, które musisz dostarczyć. Idź na ulicę mieszkalną i idź do domu z mężczyzną kołyszącym się w przód iw tył na ganku (dwa domy naprzeciwko Circle J). Wejdź na jego podwórko i porozmawiaj z nim.

Pierwsza opcja dialogowa, jaką możesz wybrać. Od tego momentu wybierz dwukrotnie najwyższy wybór, a następnie dolny, a ostateczny wybór nie ma znaczenia. Gdy skończysz rozmawiać, wróć do Chickenman Jones i daj mu podpisany paragon z karty kredytowej, aby dokończyć tę pracę.

Niebieski Brailles

Porozmawiaj ze ślepcem stojącym na prawo od furgonetki z lodami i zapytaj, czy możesz w czymś pomóc, aby rozpocząć tę poboczną pracę. Ten jest naprawdę łatwy, udaj się na ulicę mieszkalną, a na terenie Circle J zobaczysz różowy magazyn na podłodze. Podnieś go i zanieś niewidomemu. Automatycznie otrzymasz stempel, gdy listonosz zostanie poturbowany przez psa przewodnika.

Puny Express

W Domu Seniora w części wypoczynkowej siedzi przy stole starsza pani. Porozmawiaj z nią i zapytaj, jak możesz pomóc w rozpoczęciu tej czynności. Po zaakceptowaniu udaj się do recepcji Domu Seniora i użyj czerwonego przycisku na zmarłym mężczyźnie. Spowoduje to wyciągnięcie pielęgniarki, abyś mógł wejść do jej biura. Idź do gabinetu pielęgniarek w jadalni i użyj torebki na ścianie, aby otrzymać list. Połącz List z Pieczęcią, którą otrzymałeś od pobocznej roboty Blue Brailles. Wyjdź z domu spokojnej starości i użyj listu z ostemplowaną skrzynką pocztową, aby go wysłać. Wróć do środka i ponownie porozmawiaj z panią, aby zakończyć tę pracę.

Świat może poczekać

Wykonaj wszystkie poboczne obowiązki, aby to odblokować.

Przedmioty kolekcjonerskie
Spełnia wszystkie Twoje potrzeby.

Muszę je wszystkie

* To osiągnięcie może zawierać błędy *

Dobry przewodnik dla wszystkich Got 'Em's można znaleźć tutaj: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2422790596

Aby zainicjować Got 'Em na przedmiotach, musisz z nimi porozmawiać.

Project Runway

Wkrótce.

Desperackie czasy

* To osiągnięcie może zawierać błędy *

Rozejrzałem się po okolicy i znalazłem następujące osoby, które możesz poprosić o bal maturalny i ich lokalizacje:

 • Woźny w kafeterii
 • Lunchlady w kafeterii
 • Szef kuchni w Cafeteria Kitchen
 • Marker Huffer w głównym korytarzu
 • Pan Murphy w klasie 101
 • Kryształ w łazience dziewczyn
 • Pielęgniarka szkolna w biurze pielęgniarek
 • Artysta w bocznym korytarzu
 • Max w klasie sklepowej
 • Pani Puff w salonie nauczycielskim
 • Ed Spresso w salonie dla nauczycieli
 • Starsky i Hutch w biurach wydziałowych, ZANIM rozproszysz Patty
 • Winston w Boys Locker Room
 • Tanner w szatni chłopców
 • Hayden w Boys Locker Room
 • Była żona woźnego w Le Telepathe
 • Tata rekina w domu obok Coop
 • Warren Wonderwall przed wejściem do szkoły po prawej stronie
 • Vince w kafeterii
 • Curt w Circle J
 • Ted Bear w Green Locker Hallway
 • Alvin w salonie dla seniorów
 • Orson w recepcji w Salonie Seniora
 • Ethel w jadalni w domu spokojnej starości
 • Lemon Abe na głównej ulicy
Różne
Osiągnięcia możesz zdobyć niemal w każdym momencie, więc nie musisz się martwić!

Poznaj tatę rekina

Shark Dad jest najbliższym sąsiadem Coopa, możesz go zobaczyć stojącego przed jego domem. Po prostu podejdź do niego i porozmawiaj z nim, a następnie wybierz „Z ciekawości… skąd jesteś?”.

Pummeling Puffs

W tym celu musisz wejść do poczekalni dla nauczycieli i otworzyć lodówkę. Będzie tam zapakowany lunch z naklejką. Zdejmij naklejkę i udaj się do biura wydziału, w którym przebywa Patty Puffs, i użyj jej naklejki, aby zdobyć to osiągnięcie.

Nie musisz wracać do poczekalni dla nauczycieli, aby obejrzeć walkę, ale oglądanie jest fajne.

Creepy Peeper Boy

Zanim będziesz mógł to zrobić, musisz ukończyć zadanie poboczne Love Note.

Załóż kostium ręcznika, który dostałeś od Crystal i idź do sali gimnastycznej w szkole i wejdź do szatni dla dziewcząt po lewej stronie.

Umrzeć z nudów

Dosłownie stój w jednym miejscu przez 20 minut bez klikania. Nie możesz też wyjść z okna gry, ponieważ licznik czasu się zatrzyma, najlepiej idź i zrób coś innego, gdy to trwa.

Spalony przez Berniego

Podczas misji dostępu do domu spokojnej starości zostaniesz pokryty sokiem z suszonych śliwek. Gdy odzyskasz kontrolę nad Coopem, udaj się w prawo i wejdź w drzwi z napisem „Thurman”. Kontynuuj rozmowę z Berniem, a w końcu wybuchnie. Może to trochę potrwać, ponieważ jest to przypadkowa obelga, której użyje za każdym razem.

Locker Stalker

W szkole są dwa korytarze pełne szafek. Po prostu wejdź w interakcję z dowolną szafką i poruszaj się po nich za pomocą lewej i prawej strzałki na ekranie. Po przejściu jednego korytarza przejdź do następnego kilka ekranów dalej.

Survivalist

Ted Bear można znaleźć w dwóch miejscach: w szkole i za domem spokojnej starości.

W szkole przejdź do zielonego korytarza szafek i wejdź w interakcję z jedną szafką po prawej stronie, na której nie ma numeru. Na tyłach domu spokojnej starości wejdź w interakcję z lewą stroną śmietnika.

Twoje cytryny są do bani

Przed domem starców i Rod's Thick Pizza jest stoisko, na którym sprzedaje się „napoje typu Lemonade”. Porozmawiaj z Lemon Abe i wybierz „Jedna szklanka proszę!” potem „Ooh, wchodzę! Jedna… uh… zamówiona w przedsprzedaży szklanka lemoniady, poproszę”. za to osiągnięcie.

Jeremiasza 29:12

W domu spokojnej starości wejdź w skrajne prawe drzwi w korytarzu sypialni. Porozmawiaj z modlącą się Magdaleną i wybierz „Dobra, rozkazuję ci wykonywać moje rozkazy!”.

Krzaczasta opowieść

W domu spokojnej starości wyjdź na zewnątrz do centralnego ogrodu i przejdź do prawej górnej części ogrodu. Porozmawiaj tu z krzakiem trzy razy, aby usłyszeć jego historię i odblokować osiągnięcie.

W tym celu musisz znaleźć trzy zdjęcia Jezusa. Jedna znajduje się w korytarzu na piętrze domu Coopa, a dwie pozostałe w pokoju Magdaleny w domu spokojnej starości.

Za moich czasów

W domu spokojnej starości są drzwi do trzech sypialni. Wejdź do drzwi najbardziej po lewej i wybierz trzykrotną rozmowę z mężczyzną na łóżku, aby wysłuchać wszystkich jego historii.

Wyluzuj

Na głównej ulicy stoi ciężarówka z lodami. porozmawiaj z kierowcą ciężarówki, który stoi przed nim dziesięć razy, aby poznać wszystkie rodzaje wspaniałych smaków.

Udaj się do szkolnej biblioteki, a po prawej stronie będą regały z książkami, z którymi możesz wchodzić w interakcję. Kontynuuj wybieranie ich używania, a po trzydziestu interakcjach z nimi pojawi się. Jeśli zabraknie interakcji na jednej półce z książkami, możesz przejść do następnej.

PermaPeeper

* To osiągnięcie może zawierać błędy *

W biurze zasad w szafce na akta, z którą można wchodzić w interakcję. Zrób to i przejrzyj wszystkie rekordy tego osiągnięcia.

Demon prędkości

* To osiągnięcie może zawierać błędy *

Inaczej znane jako osiągnięcie „The Speedrunners Delight”.

Przejdź bardzo szybko. Lepiej zrobić to, gdy już raz skończysz grę, abyś wiedział, gdzie wszystko jest, i pamiętaj, aby nigdy nie zapisywać podczas próby.

Każde miasto ma ulicę wiązów

Rękawiczkę znajdziesz w pomieszczeniu z piecem szkoły (jak pasuje) po prawej stronie, nad miejscem, w którym znalazłeś klucze dozorcy. Potraktuj to, aby osiągnięcie się pojawiło.

Freaky Flasher

Idź do łazienki na piętrze w domu Coopa i wejdź w interakcję z wanną, aby zdobyć kostium Nude Coop. Przełącz się na to i graj przez 10 minut, aby się wyskoczyła.