Loop Hero Poradnik Zepsuta geografia: pętla 21

Mały artykuł z kilkoma zdjęciami dla tych, którzy szukają pomysłów tych, którzy odnieśli sukces. Nie będzie to ładny ani zbyt rozbudowany „przewodnik”.

Nie jest to bynajmniej optymalne, a grając w ten bieg myślałem o wielu zmianach, które potencjalnie byłyby lepsze. Takich jak nie korzystanie z zarośli / lasu i nie zawracanie sobie głowy korzystaniem z krwawego gaju (użyłem tylko 1 kafelka dla bossów, potem zapomniałeś o tym po Omegi), nie zawracając sobie głowy górami / skałami i nie używaj pająków (zapomniałem o nich w późnej fazie gry ponieważ nie mają dusz, ale są świetni we wczesnej fazie gry na karty i PD). Jeśli walczysz z bossami i / lub w późnej fazie gry jako łotrzyk, placówka jest bardzo dobrą opcją, ponieważ przyjmuje kilka trafień - szczególnie dobry atak na kapłankę, gdy strażnicy na posterunku szybko niszczą kilka luster.

Najważniejsze jest pierwsze pół tuzina pętli - aby ustawić je poprawnie i sprawnie. Głównie jeśli grasz w rozdziale 4, tak jak ja. Najpierw zbuduj ciężko wokół ogniska, aby: użyć kuszników (wieża strażnicza); i blokuj płytki od spawnu liczów. Konsekwentnie, kapłanka była najtrudniejszym bossem łotrzyka w rozdziale 4, a omega to żart. Kluczem jest przekształcenie rzek w oazę. Reszta to głównie rozprzestrzenianie pól bitewnych, aby pokryć całą pętlę i przede wszystkim (lub tylko) używać wrogów z duszami.

Należy pamiętać, że płytki z uboju (np. Krwawy gaj) blokują niektóre zdolności transformacji i ucieczki. W takim przypadku powstrzyma to odradzanie się duchów. Zabawne, moja siódma karta spoza talii, w którą nie mogłem zagrać, ponieważ była to skarbiec, być może zachowaj miejsce na jedną na wypadek, gdybyś dostał jedną od ducha trzeciego poziomu. Dodatkowo dostałem 12. kartę spoza talii zaraz po zdobyciu 11. (co dało mi osiągnięcie). RNG jest ogromny dzięki temu osiągnięciu, wiele pętli z rzędu bez jednej karty spoza talii.

Mój obóz jest całkowicie wyczerpany, z wyjątkiem tego, że nie wypełniam pozostałych pustych kafelków lepiankami (od tego osiągnięcia mam 21 lepianek). Ale każdy główny / unikalny budynek ma maks.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahaj się zapytać. Powodzenia.

Załączniki