phasmophobia poradnik Jak zdobyć najwięcej pieniędzy

Dzisiaj omówię szczegółowo, jak zmaksymalizować zysk w Phasmophobia! Ten przewodnik omawia podstawowe strategie zarabiania pieniędzy i kilka tajnych wskazówek, które zna tylko kilka osób.
Część 1: Mapy
Oczywiście przedmiot Phasmophobia wymaga pieniędzy na zakup. Tak, dostajesz pieniądze za każdą ukończoną misję, ale możesz dostać o wiele więcej, niż myślisz. Będę mówił o pewnych rzeczach na konkretnych mapach, które mogą pomóc zwiększyć Twój zysk. Zapoznaj się z poniższymi opisami, aby zobaczyć, które mapy są najlepsze do szybkiego zarabiania pieniędzy.

Te wiejskie: Istnieją 2 rodzaje gospodarstwo w Phasmophobia. Farma Grafton i farma Bleasedale. Grafton Farmhouse ma mniejsze piętro, ale większe na dole. Bleasedale Farmhouse ma średniej wielkości na górze i na dole. Zwróć uwagę, że Farmy to jedyne mapy w grze, które zawierają przedmiot voodoo. Voodoo może służyć dwóm celom, lokalizowaniu ducha i kredytu fotograficznego. Jeśli zrobisz zdjęcie lalki voodoo, otrzymasz kredyt za zdjęcie „Interakcja”. Jest szansa, przynajmniej z mojego doświadczenia, że rzucisz lalką, a ona przeniesie Cię do obszaru duchów. Voodoo zwykle pojawia się w sypialni i wygląda tak.

Roadhouse i Street Houses : Obecnie w Phasmophobia istnieją 3 różne typy domów na przedmieściach. Wszystkie mają podobne możliwości gry. Nie mają żadnych unikalnych funkcji zarabiania pieniędzy. Jeśli grasz na profesjonalnym poziomie trudności, nadal możesz przynosić duże zyski z tych map.

Liceum Brownstone : To jedna z największych map w Phasmophobia. Zawiera dużą liczbę sal lekcyjnych, drugie piętro z większą liczbą sal lekcyjnych, salę gimnastyczną oraz kilka łazienek i pomieszczeń biurowych. Nie zawiera również żadnych unikalnych funkcji zarabiania pieniędzy i jest zwykle dłuższą mapą do gry.

Azyl : największa mapa w Phasmophobia (przynajmniej do tej pory) i najtrudniejsza. Przy tak dużej mapie zlokalizowanie pokoju duchów może zająć dużo więcej czasu. Nie ma żadnych unikalnych funkcji zarabiania pieniędzy.

Więzienie : Kolejna mapa, większa, ta oferuje inny układ, składający się z cel więziennych i szpitala. Ta mapa nie ma żadnych unikalnych funkcji zarabiania pieniędzy i generalnie jest trudniejsza do grania.

Czy po przeczytaniu tego wszystkiego możesz zgadnąć, które mapy są najlepsze dla maksymalnego zysku? Jeśli zgadłeś Farmhouses, miałbyś rację! Są nie tylko mniejsze, co oznacza mniej kłopotów ze znalezieniem lokalizacji duchów, ale oferują unikalne źródło zarabiania pieniędzy w lalce voodoo.

Część 2: Wyposażenie i przedmioty unikalne
Teraz wchodzimy w proces zdobywania większej ilości pieniędzy w każdej grze. Zacznijmy od najważniejszego sprzętu do zarabiania pieniędzy: aparatu fotograficznego.

Aparat fotograficzny: element początkowy w Phasmophobia, który można kupić, aby mieć wiele aparatów w grze. Każdy z nich ma 5 miejsc na zdjęcia i jest wyposażony w funkcję flash. Aparaty mogą znacznie zwiększyć Twoje zyski. Oto kilka rzeczy, które powinieneś robić zdjęcia:

Odciski palców: odciski palców to fantastyczny sposób na zwiększenie zysków, jeden z najczęstszych przypadków występowania dowodów w fasmofobii. Będziesz potrzebować światła UV, aby je znaleźć, więc pamiętaj, aby zabrać je ze sobą. Odciski palców można znaleźć na drzwiach, włącznikach światła i oknach. Na drzwiach i oknach jest zawsze pokazana pełna ręka. Na włącznikach światła jest tylko odcisk palca. Możesz zrobić tyle zdjęć, ile jest odcisków palców i upewnić się, że są one uwzględnione w Twoim dzienniku, aby sprawdzić, czy podpis nad zdjęciami brzmi „Odciski palców”. Powtarzanie zdjęć nie przyniesie Ci dodatkowego zysku.

Bone Evidence: Kości pojawiają się w każdej grze w losowym miejscu na mapie. Można je wykorzystać jako zdjęcie i można je odebrać, aby zaliczyć je do dowodów.

Tablica Ouija: Tablica Ouija ma ujęcie 50/50 tarła w dowolnej grze. Jeśli zostanie znaleziony, może posłużyć jako dowód fotograficzny, a także pomóc w zlokalizowaniu ducha. Tablica Ouija może być nieco skomplikowana podczas robienia zdjęcia, więc jeśli nie liczy się w dzienniku, weź tablicę, spójrz jak najdalej w górę i rzuć. Powinien stać prosto. Robienie zdjęć, gdy stoi, prawie zawsze się sprawdza.


Lalka Voodoo: Lalka Voodoo to ekskluzywny przedmiot, który można znaleźć tylko na mapach w gospodarstwie. Kiedy dostajesz zdjęcie, liczy się jako zdjęcie „interakcji” w Twoim dzienniku.


Interakcje: Interakcje oznaczają interakcję z duchem. Kiedy duch robi takie rzeczy, jak otwieranie i zamykanie drzwi, rzucanie przedmiotami i włączanie świateł.

Duchy: Często podczas twoich gier duch pojawia się, zwykle wokół graczy. W takim przypadku jego zdjęcie będzie traktowane jako zdjęcie „Ducha” w Twoim dzienniku. Robienie zdjęcia duchowi może czasami być celem, który dostajesz na początku każdej gry.

Oto sposób zarabiania pieniędzy bez zdjęć:

Cele: Na początku każdego poziomu na białej tablicy w ciężarówce znajdują się 4 cele. pierwszy jest zawsze taki sam, a jego celem jest odkrycie, jakiego rodzaju duch nawiedza każdą mapę. Pod nią zawsze znajdują się 3 losowe cele. Wykonanie każdego z tych celów daje zysk, jeśli zostaną one wyblakłe na białej tablicy, oznacza to, że zostały ukończone.

Tutaj widzisz 4 cele do wykonania.

Część 3: Podsumowanie
Teraz jesteś gotowy, aby zmaksymalizować swoje zyski w Phasmophobia. Miejmy nadzieję, że w przyszłych aktualizacjach będzie więcej sposobów na zarabianie pieniędzy, ale na razie ciesz się zyskami!