Risk of Rain 2 poradnik Przewodnik Huntress (Solo Long Run)

Cześć, mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże wam pokonać Mitrixa solo jako Łowczyni! właściwie to jest mój pierwszy raz, kiedy tworzę przewodnik,
więc… przepraszam, jeśli nie jest tak dobrze… Naprawdę chcę się podzielić moimi zestawami.
Wprowadzenie: Łowczyni
Po pierwsze, bardzo się cieszę, że mogę opublikować to, co miałem na myśli! również przepraszam, jeśli mój angielski jest do niczego i jest to mój drugi język, więc tak, ehe: P Obecnie mój drugi ulubiony jak dotąd ~~> <!

Druga rzecz to to, co znalazłem, grając jako Łowczyni w 3-4 dni, około 4-10 godzin po rozpoczęciu gry, tak naprawdę tutaj, co mogę podsumować:

1. HP Huntress zbyt niskie, inne niż postacie, których użyłem na początku. Łowczyni może dosłownie zginąć przy każdym trafieniu, które otrzymujesz na wczesnym etapie.

2. Łowczyni nie jest typem do długiej walki, po prostu stojącej jak Inżynier z tarczą, więc powiedzmy, że musisz unikać każdego możliwego ataku.

3. Huntress Secondary jest dobre, zwłaszcza jeśli połączysz je z Backup Magazine, rzucając jak szalony, jej Utility (1.) również dobrze sprawi, że unikniesz i poruszasz się wszędzie szybciej.

Umiejętności łowczyni (porównanie)
Tutaj opowiem ogólnie o umiejętnościach Łowczyni, a oto jest:


Główny: Strafe / Flurry?
Odpowiedź: Flurry, ponieważ zadaje 3x100% obrażeń, jeśli zadajesz obrażenia krytyczne, to 6x100%, co oznacza lepsze niż ogólne ostrzeliwanie (tylko 150% obrażeń) i puch.


Drugi : Laser Glaive, uh tak, nie możesz tego zmienić, ułóż go w tej chwili. Połącz to z magazynem Backup, a zobaczysz magię łączącą się z łomem, okularami Lens's maker i Ukulele.


Narzędzie: Blink czy Phase Blink?
Odpowiedź: Mrugnij, bez wątpienia. Phase Blink jest w sumie całkiem do bani.


Oferta specjalna: Arrow Rain / Ballista?
Odpowiedź: To trudny wybór, ale ogólnie wybiorę Ballista zamiast Arrow Rain, powody są następujące:
- Balista (możesz się poruszać, a następnie wycelować we wroga, a następnie strzelać (3 razy), może wada, że musisz ją kontrolować, do wroga (+ inna to możesz unosić się w powietrzu: P)
- Arrow Rain: Celujesz we wroga, następnie zdobywasz punkt, a następnie pchasz., Zmniejsz DEF, gdy wróg został trafiony + to AOE.
Ale zostawię wam to, co myślicie o wiele lepiej w swoim biegu 🙂

Myślę, że najlepszy zestaw umiejętności dla Łowczyni to: Flurry + Blink + Ballista (+ Laser Glaive).

Pierwszy krok przed startem!
1. Strafe

Jak zdobyć: zabij jak najwięcej za pomocą laserowej glewii (twoja drugorzędna)
z tym też na początku walczę, szukam go w Google i na końcu pojawia się pomysł, więc w zasadzie potrzebujesz innego, takiego jak Artifact of Soul & Artifact of Swarm

Kilka wskazówek: Chodzi o to, aby połączyć je razem i zabić niektóre z nich, aby najpierw zdobyć przedmioty, takie jak okulary Crowbar & Lens's maker, a nawet Ukulele, jeśli masz szczęście, około 7-8 mobów razem, a potem uderz w to, po prostu upewnij się, że dmg jest wystarczające.

2. Zdobądź Artefakt Dowodzenia
Tak, jak powiedziano, potrzebujesz tego, aby maksymalnie wykorzystać cały potencjał, zanim dostaniesz się do tego przewodnika! ^^

Drugi krok (wczesne przedmioty)
Teraz, gdy masz już Strafe + Command (miejmy nadzieję), teraz polecam ten przedmiot, ale przede wszystkim zwróć uwagę, że przedmiot, który odłożyłem do Long run, jest w rzeczywistości dla 5 ++ etapów / więcej:

WCZESNE PRZEDMIOTY, O MÓJ JAK ORYGINALNY DUŻY POMYSŁ NA MÓZG!

Zwykłe: Ponieważ Strafe jest bardzo skuteczne, gdy zadajesz krytyczne obrażenia za każdym razem, gdy trafisz dowolnego moba, okulary Lens-Makera są twoim najlepszym przyjacielem (proszę, ułóż je do 10x za każdym razem, gdy zdobędziesz Common (White), zaufaj mi). Inną rzeczą są pociski przebijające pancerz (1 wystarczająco wcześnie) .


Niezbyt często: najpierw kup Ukulele (1x) na początku, to jest dla innego moba Zip-Zap, więc będzie bardziej wydajne. Drugi to Harvest's Scythe (1-3x) za kradzież życia, musisz odzyskać każde HP, które możesz uzyskać, więc tak. Trzeci to Predatory Instinct (1-2x), ponieważ jest to kompilacja krytyczna, nakładaj ją dużo, aby przyspieszyć atak (kumuluj ją więcej, a zobaczysz). Opcjonalnie jest AtG Missile (1x).


Wyposażenie: Mam nadzieję, że na wczesnym etapie możesz znaleźć 1 sprzęt, a jeśli to zrobisz, wybierz i podnieś Opus Goraga (+ prędkość ruchu i trafienie krytyczne 100%), więc kiedy zdobędziesz zbiory, będzie to 100% kradzieży życia, więc będziesz bezpieczny + szybciej zabijesz bossa (połącz go z tobą Arrow Rain).


Boss Drop: Miejmy nadzieję, że wypadnie co najmniej 1, jeśli tak, to podnieś Shatterspleen (wystarczy 1-2) lub więcej, jeśli masz szczęście. Więc nie potrzebujesz już sztyletu Tip-Tip, Epic. Połącz to razem ze 100% szansą na trafienie krytyczne, a zawsze będziesz krwawić przeciwnika, nie wspominając o tym, że też go eksploduje.


Legendarne (miejmy nadzieję, ehe): Pierwszym przedmiotem, który powinieneś wybrać, jest NIESAMOWITA SPRAWIEDLIWOŚĆ! 🙂 Niech was zastanawiacie dlaczego, to właściwie dla DEF Down + Critical to będzie ranić asf. Więc tak.

Trzeci krok (przedmioty w środkowej części gry)
ŚREDNIE GRY (OMG MOJA INNA ORYGINALNOŚĆ !!! D 🙂

Często: Miejmy nadzieję, że soczewka już (10x) przed etapem 3, ponieważ robi się teraz niebezpieczna. Następnym wspólnym przedmiotem, na którym należy się skupić, są Cięższe czasy (1-6x), musisz przetrwać bez względu na przypadek, w którym zostaniesz trafiony lub coś w tym stylu. Następna jest runda przebijająca zbroję (2-4x), większe obrażenia bossa, więc czemu nie? xD. Kolejny to Paul's Goat Hoof (1-3x), biegnij szybciej to zawsze moje motto. Opcjonalnie dostępne są łom (1-2x) i zapasowy magazynek (1x).


Niezbyt często: następny teraz możesz spróbować zwiększyć swoje maksymalne HP, więc zacznij teraz od zainwestowania Infusion (1-2x), teraz inne to Harvester Scythe (1-10x), Predatory Instinct (1-4x), potem na wszelki wypadek potrzebujesz więcej skoku niż Hopoo Feather (1-2x). Opcjonalnie jest Opaska Kjaro (1x) i Ogniwo paliwowe (1x) i Will-O'-the Wisp (1x), ten nie jest potrzebny, jeśli masz już Shatterspleen.


Wyposażenie: Jeśli Twoja prędkość Krytyczna + Atak jest już dobra, możesz wymienić Opus Goraga na Królewski Kondensator (ZEUS BRR BABY). Opcjonalnie jest skaner radarowy (tylko do wyszukiwania przedmiotów, a później możesz nawet wymienić z powrotem na Royal Capacitor.


Zrzut bossa: Wybierz Shatterspleen, proszę! XD


Legendarny (NADZIEJA): Jeśli nie, nadal najpierw wybierasz Shattering Justice (1x), jeśli już, to wybierasz Brilliant Behemoth (1x). Opcjonalnie: Najlepszy przyjaciel Dio (1-2x), drugi to Ceremonialny sztylet (1-3x), Alien Head (1-3x) i Hardlight Afterburner (1x)

Czwarty krok (przedmiot z długiego końca)
DŁUGA GRA (Etap 4-20 +) omG LoOk W TYM BIG BRAIN IDeA.

Często: Mam nadzieję, że Twój producent soczewek już (10x). Teraz nadal proszę o zainwestowanie w trudniejsze czasy (6-30x +), pociski przeciwpancerne (6-30x +), kozie Pawła (3-10x +), łom (1-8 / 10x +), generator osłony osobistej ( 1-10x +), magazyn zapasowy (1-8x +).


Niezbyt często: nadal skup się na Infusion (1-10x), Harvester's Scythe (1-10x +), AtK Missle (1-3x), Preadatory Instinct (1-10x +), Hopoo Feather (1-8x +) i Fuel Cell (1- 5x +).


Wyposażenie: nadal polecam Royal Capacitor 🙂


Drop Boss: Weź więcej shatterspleen, jeśli spadnie ponownie


Legendarny: Naprawdę poleciłem teraz mieć najlepszego przyjaciela Dio (1 / 2x), głowę obcego (1-3x), dopalacz Hardlight (1x) i Aegis (1-2x). Egida dla więcej Tymczasowej bariery, gdy twoje HP jest już pełne (+ 100%) EpIC.

Inne rzeczy! (Referencje, zdjęcie itp.)
Inny

uruchomię swój bieg wcześniej (co zrobiłem 7 godzin temu) i jest na Moonsoon i też pokonałem Mitrix! Wreszcie!

Właściwie to był całkiem fajny bieg, kiedy księżyc wybuchł tykał około 3:40:00, jestem około 3:10:00 już docieram do sterowca xDD, po prostu używam Utility 3 razy i skaczę więcej jak 11 razy, aż do i przybył, właściwie raczej nie muszę w ogóle chodzić D :: Przepraszam Mitrix, znowu to zrobiłem ehe.

Zamknięcie! (Dziękuję! ^ ^)
Piszę ten przewodnik po raz pierwszy, mam nadzieję, że będzie to pomocne dla wszystkich, którzy to czytają. Naprawdę to doceniam, jeśli macie też jakieś sugestie, oceńcie to i podzielcie się z przyjaciółmi, jeśli ten przewodnik okazał się pomocny! Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie tego przewodnika.