Shadowverse poradnik dobieranie kart

Naucz mnie rysowania kart (wszystkie frakcje)
Intro =
dobieranie kart jest ważną częścią tej gry, wielu początkujących nie znało prostego faktu na temat tej gry, wszyscy gracze mają ten sam domyślny ciąg losowania kart, po prostu powiedz, że każdy zemściłby się 15 kart do siódmej rundy, czyli podstawowa gra umysłu w tej grze.
dlaczego powinno mnie to obchodzić? =
Poniżej znajduje się jedna z próbnych rozgrywek z łatwą sztuczną inteligencją elfów, można było zobaczyć, jak przegrywa, w prostej turze czwartej, to jest, gdy prędkość dobierania talii jest większa niż wroga, możesz łatwo pokonać wroga w krótkim czasie.

przykładowa talia =
Pierwszym jest zbudowanie własnej talii testowej, to całkiem proste.

wejdź do talii przeciągnij całą akcję dobierania karty, którą możesz znaleźć w kieszeni, a następnie kliknij przycisk auto na górze, a następnie system automatycznie zregeneruje talię, abyś mógł ćwiczyć, dlatego przejdź do trybu ćwiczeń solo, wybierz łatwą sztuczną inteligencję więc możesz ćwiczyć rysowanie bez stresu.

kilka przydatnych wskazówek =
osobiście grał w tę grę karcianą przez prawie 1000 godzin, więc jest kilka podstawowych rzeczy, których nauczę początkującego.

Podstawowy

Zaufaj mi, domyślny sposób rysowania jest zawsze najlepszym wyborem do dobierania kart.
2. Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to dobrać kartę, a nie zabić swojego potwora, jakaś frakcja zabiłaby potwora, aby dobrać kartę, proszę, nie rób tego, każdy ma domyślny numer karty, jeśli zabijasz własne wojska, zawsze kończy się bolesnym oparzeniem karty przed wrogiem przez siedem rund.
3. Próbowałem innego sposobu dobierania karty, czasami bezpiecznym sposobem jest mieszanie wszystkich akcji dobierania kart, aby wróg nie blokował ci możliwości pobrania karty.

 

profesjonalna wskazówka

1. chcesz otworzyć kartę o wysokim koszcie, przez większość czasu, ponieważ ta karta wydaje się początkowo OP, jak Prince of Darkness wydaje się dobrą opcją na wykończenie wroga na pierwszy rzut oka, ale to oznacza, że musisz wytrzymać dziesięć rund ataku wroga dopóki nie będziesz miał „opcji”, by walczyć.

2. Jak sobie wyobrazimy poniżej, osobiste mają sposób na przeciwdziałanie tym „inteligentnym graczom”