Shadowverse poradnik Jak pokonać tryb fabularny bez płatnej talii

Jak pokonać tryb fabularny bez płatnej talii
Main =
ta historia gry jest również prosta OP dla początkującego do pokonania, twórcy nawet włożyli ci płatną talię do twarzy, aby śmiać się z twojej słabości, więc w tym przewodniku będziemy walczyć o pokonanie trybu fabularnego bez tych tanich płatnych talii i pokazać je devs, jak prawdziwe ♥♥♥♥.

 

jakiego rodzaju talii będziemy używać?

1. pędzelkowy pokład
2. dodatkowy pokład do rush
3. potrójny pokład rush

ponieważ większość talii w późniejszym etapie używa nieograniczonej talii do przeciwdziałania twojej frakcji, więc Twoim jedynym celem jest wyrzucenie jak największej liczby DPS na wczesnym etapie, więc obrona nic nie znaczy, ponieważ pełna talia wroga cię kontruje, więc ty zawsze daj się przytłoczyć talią OP.

Ważna karta =
chochlik

tak, nie żartuję z tego.

Ponieważ większość frakcji nie posiadała dobrego potwora na wczesnym etapie gry, więc przez większość czasu goblin to naprawdę najlepsza karta w większości przypadków, zaufaj mi, że potrzebujesz potwora, a nie jakiegoś dziwnego zaklęcia lub amelu, który marnuje twoją turę.

dobrze

Cóż, karta jest kartą początkującą, więc wszyscy gracze będą mieli trzy takie karty, ta karta nie jest zbyt przydatna na niefortunnych rankingach, ale ta karta utrzymuje twoje wojska przy życiu, które są kluczowym punktem do wygrania trybu fabularnego.

Przykład (talia) =
Rune

masz mnóstwo zaklęć, więc włóż więcej goblinów i dobrze, abyś był zdominowany na wczesnym etapie.

smok

skup się na wczesnej dominacji, abyś mógł pokonać wroga rzucającego.