Shadowverse poradnik kontra na portal white

Niewiele sposobów na przeciwdziałanie białym portalom
intro =
portal biały to budynek, który może leczyć rzucającego portal o dwa HP na turę, nie tylko ten potężny, którego też nie mógłbyś zniszczyć, wtedy następny budynek czarny mógłby zbombardować całe pole, zadając dziesięć obrażeń, to dziesięć czystych obrażeń ląd bezpośrednio na twoim rzucającym i żołnierzy, co oznacza, że za dwie tury będziesz skazany na zagładę po tym, jak ten towar wyląduje.

ta gra jest trochę zepsuta, podczas gdy deweloperzy pozwolili, aby tego rodzaju karta katastrofy pojawiła się na polu, te ciężkie obrażenia zabawne w pojedynkach innych frakcji, podczas walki z wrogiem, który może wchłonąć cokolwiek z ciebie, atak, a następnie wygrywają, ponieważ ten tani efekt budowania gracz portalu skupia się teraz na wyrzuceniu tego gówna, a nie na bezpośredniej walce, szkoda tej gry.

sposób licznika =
jednak ten budynek nie jest nieśmiertelny,

1. rush push win (cóż, tylko bezużyteczny portal to martwy portal)
2. Wyrzuć budynek
3. przekształcić budynek

karta, która się przyda =
Dla tych, którzy muszą rzucić, aby unieszkodliwić wroga, możesz wybrać upadek z łaski, który zamienia czerń w potwora z wysysaniem 1/3, z którym łatwo sobie poradzić pod każdym względem.

Inną opcją jest użycie syttungr, aby wyrzucić budynek, co również daje ci potwora na polu do zabawy.

bitwa =
na pierwszy rzut oka może wydawać się to nie do pobicia dla większości ludzi, ale jeśli umieścisz i dobrze zaplanujesz całą swoją talię w ręku, nadal będziesz w stanie przeciwdziałać tego rodzaju stylowi gry, to rodzaj chwytania, aby wygrać kartę, ale nie aż tak potężny, jeśli jesteś zmęczony, przeciwdziałaś temu.

jednak jeśli masz dość siły ataku, takiej jak Maisha na jednego trafionego wroga, który zada więcej prawdziwych obrażeń wrogowi niż czarny w prawdziwej bitwie, co jest również ważną rzeczą, którą musisz wiedzieć.