Shadowverse poradnik rainbow deck

Naucz mnie, jak pojedynkować się z tęczową talią
intro =
Ta gra roi się od tęczowej talii, która wysypuje ogromną ilość kart mocy, większość z nich jest w pełni zbudowana z tęczowymi kartami, które mogą łatwo przesadzić całą talię o jedną kartę, więc dzisiaj znajdziemy sposób, aby temu przeciwdziałać, szczególnie dla początkujących.
przygotować (bez kosztu kości w kieszeni) =
śmieci cocytus

nie ma sposobu, aby przeciwdziałać tej ogromnej sile niezrównoważenia dla początkujących, więc jedyną opcją w twojej ręce jest też jej złapanie, tylko dla opcji kontrowania, potrzebujemy tylko jednej karty w ręku, aby nie dać się łatwo stłumić przez wroga, który to aktywuje karta.

Wystarczy spojrzeć na poniższą kartę fxxk up, na pewno nie płacisz, aby wygrać, płacisz, aby przegrać z tego rodzaju kartą bez umiejętności.

nie musisz kupować go za prawdziwe pieniądze, istnieje tryb ćwiczeń AI, który nagradza cię jakimś początkowym zasobem, a tryb fabularny daje ci również trochę zasobów, po czym możesz kupić mnóstwo paczek, z dziwną stawką, którą zawsze dobierz jakąś tęczową kartę do ręki, każda tęcza daje 1000 punktów, animacja daje 2500 punktów, co jest ogromną liczbą, wystarczy mieć 3500 punktów, abyś mógł zbudować jeden kokytus w ręku.

zbuduj własną talię =
teraz poniżej wyobraź sobie jedną z moich talii krwi, łatwo możesz zobaczyć, że ta talia ma tylko dwie tęczy, ale także pełną brązową kartą, więc to na pewno nie jest tęczowa talia, ale ta talia jest dość potężna, aby przeciwdziałać wczesnemu etapowi innej frakcji , może je stłumić w dość długim okresie.

każda frakcja ma swoją własną moc, która jest kluczowym punktem dla ciebie, aby przytłoczyć wroga, ponieważ krew to ona może uszkodzić każdą stronę rzucającego, również wszystkie karty w jego ręce mają większy wpływ niż jakakolwiek inna frakcja, większość jego akcji zranić się, ale potwór w jego dłoni mógłby je uzupełnić
przegrać z niesamowitą skutecznością.

jedyna droga do zwycięstwa =

Ta gra ma tylko jedną misję, zabił wroga rzucającego, bez względu na to, ile nowych kart się pojawi, jest tylko jedno zadanie, to rzucający obrażenia ponad dwadzieścia punktów hp jak najszybciej, poniżej wymieniam całą drogę.

sposób zwycięstwa

1. ciepły
2. uderzenie wybuchowe
3. jeden strzał
4. deklaracja śmierci

kontynuowanie walki
Jest kilka kart, które faktycznie działają całkiem nieźle dla tych, którzy grają hardkorowo w walce, na przykład push L.

Dowiedz się więcej o bitwie, im więcej zwycięstw będziesz mieć, więc zachowując praktykę, aby ją osiągnąć, możesz zaskoczyć, jak bezużyteczna jest talia tęczowa, która nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem w bitwie.