The Binding of Isaac Rebirth Jak ukończyć końcowe zakończenie (Spoilery)

Jak ukończyć ostatnie zakończenie po ukończeniu zakończenia Antyporód.
Treść dotycząca przeciwdziałania porodom (warunek wstępny)
Wykonaj poniższe czynności po kolei iw jednym przebiegu (zalecane przez Azazel):
Idź do Downpour 2, znajdź pomieszczenie z białym ogniem i dotknij go. To tymczasowo zamieni cię w Zagubionych. Znajdź pokój z lustrem i przejdź przez niego. W lustrzanym układzie przejdź do pokoju z przedmiotami i weź kluczowy element 1.

Idź do Mines 2. ~ 3 żółte przyciski pojawią się na podłodze. Po uderzeniu wszystkich odszukaj pomieszczenie z wózkiem minowym siedzącym pośrodku i dotknij go. Przebiegnij przez nową podłogę, aby złapać kawałek noża 2. Ukończ sekwencję ucieczki.

Idź do Masoleum 2. Zabij mamę. Jeśli masz umowę z diabłem / aniołem, przejdź do tego w pierwszej kolejności. W tym samym pomieszczeniu, w którym walczyłeś z mamą, dźgnął pękniętą ścianę gotowym nożem. Zabij serce mamy.

Ukończ Zwłoki 1 i 2.

Ostateczne zakończenie
Zalecany do gry jako Azazel, ma wszystko, czego będziesz potrzebować w tej sekcji. Pamiętaj, aby zapisać kartę teleportacji, aby wydostać się po zabiciu Mamy.

Zanim zdecydujesz się walczyć z kolejnym bossem, wiedz, że twój bieg zatrzymuje się na Depths 2. Po wyjściu z Depths 2 nie będziesz w stanie złapać żadnych przedmiotów, a twój bieg powinien być wystarczająco silny, aby zabić Hush / Mega Satan przed próbą zabicia nowych finałowych bossów .

Udaj się do Depths 2. W pomieszczeniu startowym, bezpośrednio za Isaacem, powinny znajdować się drzwi, podobnie jak wyglądają drzwi Mega Satan.

Przed walką z Mamą upewnij się, że masz kartę teleportacji lub sposób na wyjście z walki z bossem po jej zakończeniu. Pokonaj Mamę i złap Polaroid lub Negatyw. Teleportuj się z walki z bossem i wróć do pokoju startowego. Dotknięcie drzwi spowoduje usunięcie polaroidu / negatywu. Idź dalej przez drzwi.

Reszta biegu jest dość prosta, ale nie zapomnij wejść w interakcję ze skrzynią zawierającą Czerwony Klucz, aby ją odblokować.