Premiera Światowa – LEGO Legacy Heroes Unboxed

LEGO Legacy Heroes Unboxed.

Niedawno swoje miejsce miała premiera światowa gry – LEGO Legacy Heroes Unboxed. Gra na postawie klocków LEGO stworzona przez Gameloft.

Miałem przjemność i dalej mam, grać w LEGO Legacy Heroes Unboxed na systemie android. Gra dostępna jest w sklepie google play. Jakoże jestem wielkim fanem LEGO, a ostatnio mamy wielką posuchę jeśli chodzi o tytuły gier z kategorii LEGO, nie mogłem więc przejść obojętnie obok tego tytułu.

Obecnie tworzę serię odcinkową z tej gry na moim kanale, jeżeli chciałbym obejrzeć rozgrywkę z tej gry to zapraszam do skorzystania z mojej playlisty – LEGO Legacy Heroes Unboxed.

Mówiąc szczerze, bardzo przjemnie gra mi się w tę produkcję, jest ona co prawda bardzo schematyczna i montonna, ale chęć zdobycia wszystkich postaci i wylevelowania ich na maksymlany poziom zawsze bierze górę.

W grze mamy do dyspozycji postacie z różnych systemów LEGO, tworzymy swoją drużynę, rozwijamy postacie wchodzące w skład naszego zespołu, dodajemy im ekwipunek i ruszamy na przygodę tj. walkę.

Grę możecie pobrać tutaj – LEGO Legacy Heroes Unboxed

Całą serię z tej gry zobaczycie tutaj – LEGO Legacy Heroes Unboxed

Skorzystaj z linków poniżej, jeżeli szukasz tanio gier lego lub klocków lego:

🛒 Kupuj tanio LEGO ► http://bit.ly/32ySGS4

🛒 Kupuj tanio GRY LEGO ► http://bit.ly/3cd6TbB

🛒 Tutaj też są tanie gry LEGO ► http://bit.ly/2VyNrAl