Sezon 4 Bluey już niedługo? Co może się wydarzyć w nowym sezonie.

Z pewnością koniec trzeciego sezonu Bluey sprawił, że wszyscy fani pragnęli nowego sezonu, ale pojawia się pytanie, co czeka nas w czwartym sezonie serialu o niebieskim piesku.

Nowe dziecko Healerów

Jedną z rzeczy, które fani Bluey chcieliby zobaczyć, to powiększenie rodziny Healerów. Widzieliśmy, jak Bandit wspomniał w rozmowie z tatą Pho Win, że Chilli nadal chce mieć otwarte opcje, co oznacza, że nadal chce mieć więcej dzieci. Co więcej, w odcinku „Sypialnia” widzimy Mamę Healer płaczącą, gdy widzi łóżeczko dziewczynek, co mogło się zdarzyć albo z powodu nostalgii za wspominaniem małych dziewczynek, albo z chęci posiadania większej ilości szczeniąt.

Kupuj tanio zabawki Bluey tutaj: https://www.ceneo.pl/Zabawki;szukaj-bluey#cid=4979&crid=691976&pid=4008 lub tu: https://amzn.to/3RugHEf

Wiedząc, że twórcy Bluey słuchają opinii fanów, całkiem możliwe, że nowe dziecko Healerów pojawi się w czwartym sezonie, zwłaszcza gdy pamiętamy, że oryginalnym pomysłem twórcy serialu było rozpoczęcie serii z Chilli już w ciąży z trzecim dzieckiem. To może wskazywać, że pomysł został tylko odłożony, a nie anulowany, i z pewnością byłoby wspaniale zobaczyć kolejnego członka najbardziej ukochanej rodziny w kreskówkach.

Nowi kuzyni

Jesteśmy prawie pewni, że następny sezon Bluey będzie sezonem nowych szczeniąt, ponieważ już wiemy, że niektóre z nich są w drodze, jak nowy kuzyn Blue i Bingo, który wciąż jest w brzuchu cioci Brandy. Byłby to pierwszy kuzyn ze strony matki dla dziewczynek, co sugeruje, że prawdopodobnie będzie zupełnie inny niż kuzyni, których dwie siostry Healer miały do tej pory.

Co więcej, z pewnością będzie zabawnie zobaczyć Brandy spełniającą swoje największe marzenie i jak poradzi sobie z odpowiedzialnością bycia dobrą mamą. Ponadto z pewnością zobaczymy Chilli wspierającą i doradzającą swojej siostrze, a także Blue i Bingo, które uwielbiają bawić się w mamy, pomagające w opiece nad nowym kuzynem. To z pewnością będą bardzo urocze momenty w czwartym sezonie.

Ale jeśli po stronie Chilli będziemy mieli nowego kuzyna, to prawie pewne, że po stronie Frisky i Radleya również będziemy mieli szczenięta. Poza tym, że w odcinku „Podwójna niania” oboje przyznają, że chcą mieć dzieci, zauważamy również moment, w którym Frisky mówi Chilli sekret na schodach Healerów. Z pewnością mówiła swojej przyjaciółce, że spodziewa się dziecka ze swoim mężem, sądząc po zaskoczonym i radosnym wyrazie Chilli.

To będzie kolejne super urocze nowe szczenię, które z pewnością urodzi się przed końcem czwartego sezonu. Innymi słowy, Bluey będzie serialem pełnym nowych szczeniąt i postaci, i naprawdę chcę to zobaczyć.

Stripe i Trixie

Kolejną rzeczą, której prawdopodobnie będziemy świadkami w następnym sezonie Bluey, jest rozwój związku Stripe’a i Trixie. W pierwszych dwóch sezonach widzimy, jak para ma kilka nieporozumień, jak w odcinku „Dokuczanie”, ale w „Znaku” widzimy, jak para kłóci się wiele razy w różnych momentach, a Socks nawet bawi się figurkami na tort weselny, jakby się kłóciły, ujawniając, że mały szczeniak widział to dość często w domu.

Co więcej, kiedy Frisky rzuca bukiet, zauważamy, że Trixie jest wśród samotnych dziewcząt, co wskazuje, że pomimo posiadania dwóch córek i mieszkania razem, Stripe i ona nie są oficjalnie małżeństwem, w przeciwieństwie do Bandita i Chilli lub Radleya i Frisky.

I chociaż wiele osób mówi, że para rozstanie się w następnym sezonie, wierzymy w coś innego. Wyobrażamy sobie, że w trakcie odcinków zobaczymy, jak para uczęszcza na sesje doradcze, aby uratować swój związek, a może nawet będziemy mieli ceremonię, która sformalizuje ich związek, ponieważ wydaje się, że Trixie naprawdę tego chce.

Ślub Corneliusa

Skoro mowa o ślubach, kolejną ceremonią, którą naszym zdaniem zobaczymy w Bluey, jest ślub Corneliusa z matką Terriera. W końcu tata Wintona nawet sprzedał swój dom i wprowadził się do swojej ukochanej, co oznacza, że nie zobaczymy biednego Corneliusa samotnie pod drzewem w parku, ale prawdopodobnie w towarzystwie matki Terriera od teraz.