Wszystkie informacje o nowym Eventcie w ODCINEK 73 PART 2 SKIBIDI UPDATE TOILET TOWER DEFENSE w ROBLOX

Nowe jednostki: Do gry zostanie dodanych 7–9 nowych jednostek, w tym Magnet Scientist Toilet, Alarm Clock Man, Large Clockman i Clock Woman. Clockwoman będzie mogła zwiększać szybkość ataku i zamrażać toalety pistoletem.

Nowe toalety: Do gry zostanie dodanych 5 nowych toalet. Toalety te będą miały unikalne zdolności związane z czasem, takie jak zatrzymywanie czasu lub spowalnianie innych toalet.

Największy event pass: Clock Event będzie miał jak dotąd największy event pass, z 60 poziomami zamiast zwykłych 50.

Knife Upgraded Titan Speakerman
Knife Upgraded Titan Speakerman

Nowe wydarzenie z własną mapą i trybem gry: Clock Event będzie miał własną mapę i tryb gry.

Nowa jednostka ostateczna: Aktualizacja wprowadzi do gry pierwszą jednostkę ostateczną. Obecnie w grze są tylko 3 godly units, a ta aktualizacja doda kolejną. Druga część aktualizacji „Clock” wprowadzi jeszcze jedną godly unit.

Według filmu, przecieki na temat nowych jednostek w nadchodzącej aktualizacji Toilet Tower Defense, część 2, odcinka 73. są następujące:

Knife upgraded Titan Speakerman (Ulepszony Titan Speakerman z nożem): Jednostka ta jest wariantem ulepszonego Titan Speakerman i posiada nóż.

Magnet Scientist Toilet: Ta jednostka ma magnesy, a jej zdolność jest z nimi związana, ale w filmie nie jest dokładnie wspomniane, co robi.

Alarm Clockman: Ta jednostka jest jedną ze słabszych i wydaje dźwięki budzika zadając obrażenia obszarowe (AOE).

Large Clockman: Ta jednostka jest silna i posiada zdolność zatrzymywania czasu.

Clockwoman: Ta jednostka może zwiększyć szybkość ataku i strzelać do toalet z pistoletu, który ma 5% szans na zamrożenie ich na 3 sekundy.

Więcej o zmianach w tym filmie: