Wszystko o sztucznym horyzoncie (ang. artificial horizon) z gry Mr Prepper

W grze Mr. Prepper, sztuczny horyzont (ang. artificial horizon) to przedmiot niezbędny do budowy rakiety, dzięki której możesz uciec z kraju. Zdobycie go wymaga wykonania kilku kroków:

  1. Odblokowanie planu rakiety: Musisz rozwinąć relacje z postacią o imieniu Joe, który dostarczy Ci plany budowy rakiety.
  2. Zdobycie modułu kontrolnego: Moduł kontrolny znajdziesz w opuszczonej bazie wojskowej. Będziesz potrzebował specjalnego sprzętu do jego wydobycia.
  3. Montaż sztucznego horyzontu: Po zdobyciu modułu kontrolnego i innych niezbędnych materiałów, możesz przystąpić do montażu sztucznego horyzontu zgodnie z planem.

Sztuczny horyzont to tylko jeden z elementów potrzebnych do budowy rakiety. Cały proces jest dość złożony i wymaga cierpliwości, zbierania różnych materiałów oraz rozwijania relacji z innymi postaciami w grze.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat sztucznego horyzontu lub innych aspektów gry Mr. Prepper, możesz znaleźć pomocne materiały w następujących miejscach:

  • YouTube: Wiele poradników wideo pokazuje, jak zdobyć sztuczny horyzont i zbudować rakietę. Przykładowe filmy znajdziesz, wpisując „Mr. Prepper artificial horizon” w wyszukiwarce YouTube.
  • Społeczność Steam: Forum społeczności Steam poświęcone grze Mr. Prepper to dobre miejsce, aby zadać pytania i uzyskać porady od innych graczy.

Mam nadzieję, że te informacje okażą się pomocne! Powodzenia w budowie rakiety!