PRZECIW TYTAN! NOWE ULEPSZENIA KAMERY! NAUKOWIEC ZDRADZIŁ! SKIBIDI TOILET MULTIVERSE 29 PART 1

„Skibidi toilet” to internetowy trend, który narodził się pod koniec 2023 roku i zyskał ogromną popularność wśród dzieci i młodzieży. Polega on na tworzeniu krótkich filmów, w których ludzie przebrani za toalety (najczęściej z głowami wystającymi z muszli klozetowej) śpiewają i tańczą do piosenki „Skibidi” rosyjskiego zespołu Little Big.

Memy „Skibidi toilet” często przedstawiają toalety w zabawnych i absurdalnych sytuacjach, np. podczas sprzątania domu, jedzenia posiłku lub oglądania telewizji. Ich charakterystycznym elementem jest również chwytliwy refren piosenki „Skibidi”, który brzmi:

„Skibidi, skibidi, skibidi, skibidi, Pow, pow, pow, pow, pow, pow, Skibidi, skibidi, skibidi, skibidi, E-e-e-e-e-e-e.”

Trend „Skibidi toilet” zyskał popularność przede wszystkim na platformie TikTok, gdzie użytkownicy publikują swoje filmy z hashtagiem #skibiditoilet. Memy te można również znaleźć na innych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, YouTube i Facebook.

Chociaż „Skibidi toilet” jest zabawnym trendem dla wielu osób, niektórzy rodzice wyrażają obawy o jego wpływ na dzieci. Niektóre z filmów mogą być bowiem zbyt przerażające dla młodszych dzieci, a ich przesłanie może promować nieodpowiednie wzorce zachowania.