Loop Hero Poradnik Czas na lunch Przewodnik

jeśli chcesz zabić Licza w pierwszej wyprawie bez użycia metody prób i błędów, ten poradnik jest podsumowaniem mojego szczęśliwego biegu.
Są na to lepsze sposoby (już 3 filmy na YT), to tylko mój przykład.
Wskazówki, przedmioty, ogólny pomysł.
Zabicie Lisza na początku jest czystą nagrodą za ryzyko i bez rng jest to samobójstwo, a opóźnianie walki z bossem i tak zmniejsza twoje szanse na zabicie go. Rozpocznij walkę z bossem przed 5. pętlą = szybka śmierć, po 8. pętli = długa śmierć.
Oto wskazówki, które zmniejszą twoją szansę na przegraną.

1) im mniej masz typów kart, tym lepiej, ponieważ zwiększyłoby to liczbę potrzebnych kart.
W biegu odkopałem: latarnię morską, skarbiec, kokon pająka, rezydencję wampirów. Jednak 8 z 12 działa lepiej, więc możesz zatrzymać pająka / wampira.

2) prawidłowo umieść swoje karty.
są dobre przewodniki po kombinacjach kart, więc powinieneś najpierw je sprawdzić.
Mountain Peak (3x3 skały / góry), Kwitnąca łąka wymagana do dziennej regeneracji i zdrowia.
Kafelki wokół twojego ogniska muszą zostać użyte, w przeciwnym razie zostałyby zabrane przez Pałac Lisza, każdy zwiększa jego obrażenia i zdrowie o 5%. Umieść 2 gaje na 1 i 2 płytce przed obozem oraz 2 na 1 i 2 płytce za obozem. Umieść latarnie drogowe i pole bitwy wokół obozu.
Nie marnuj swoich kart zapomnienia, powinieneś ich użyć do zniszczenia obozów goblinów.
I oczywiście umieść karty odradzające się potworów odpowiednio, tak abyś mógł je hodować w przyzwoitym czasie, ale jednocześnie bez przytłaczania się wrogami.

(Nie zrobiłem lepszego zdjęcia)

3) wyposażyć w odpowiednie przedmioty.
Rolnictwo wymaga wytrwałości, walka z bossem wymaga dps. Przed walką z Liczem musisz mieć pełne zdrowie i nie powinieneś używać przedmiotów rolniczych podczas walki z bossem.
Podczas hodowli potwory wyposażają się w pierścień regeneracji, mieszając go z prędkością ataku (broń / tarcze) i zbroją wampiryzmu. Kontynuuj farmę, dopóki nie zdobędziesz topora z mieczem wysokiego poziomu, tarczy i zbroi (przedmioty bez cech bonusowych są w porządku, im wyższy poziom, tym lepiej). Niestety regeneracja jest bezużyteczna w przypadku Licza, więc używaj pierścienia z prędkością uników / ataku.