Holodrive poradnik Jak wydawać prawdziwe pieniądze w Holodrive

Czy kiedykolwiek pomyślałeś: `` Hmmmmm, zawsze chciałem zdobyć tę niesamowitą broń o nazwie (wstaw broń tutaj) lub ten niesamowity kosmetyk (wstaw tutaj nazwę kosmetyku), ale chcę odpowiednio wydać swoje pieniądze! Ale jestem idiotą i nie wiem, jak właściwie wykorzystać swoje pieniądze ”. JEŚLI tak pomyślałeś (lub coś podobnego), mam dla ciebie przewodnik! Będę uczyć wszystkich, którzy chcą dobrze wyglądać bez konieczności płacenia za grę! Więc wejdź i przeczytaj mój niesamowity przewodnik!
Wprowadzenie
Witam innych graczy Holodrive. Jestem Friskey z Whiskey. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, którą paczkę bitów powinieneś dostać? Cóż, ponieważ jesteś leniwym * se i możesz po prostu zagrać w tę grę, zamiast oszukiwać i kupować przedmioty do gry w fazie rozwoju, będę musiał pomyśleć za CIEBIE!
Czas na matematykę!
Dostępne są cztery opcje: 500 bitów za 5 USD, 1100 bitów za 9,99 USD, 2300 bitów za 19,99 USD i 5000 bitów za 39,99 USD.

Teraz, w przypadku pierwszej opcji, masz do wydania 500 bitów, więc możesz kupić 2 holopaki, które kosztują 400 bitów, lub 4 starsze paczki, które kosztują 480 bitów. W przypadku tej opcji lepszym pomysłem jest wydanie pieniędzy na Legacypacki, a jeśli naprawdę chcesz mieć Holopack, możesz zdobyć jeden Holopack i dwa Legacypacki, co daje łącznie 440 bitów.

W przypadku opcji drugiej masz 1100 bitów do wydania za 9,99 USD (lub 10,00 USD), co oznacza, że możesz kupić 5 holopacków z pozostałymi 100 bitami lub 9 starszych paczek z pozostałymi 20 bitami.

W przypadku opcji trzeciej masz 2300 bitów do wydania za 19,99 USD (lub 20 USD), co oznacza, że możesz kupić 11 holopacków z pozostałymi 100 bitami lub możesz kupić 20 klasycznych paczek z pozostałymi 20 bitami (zaczynam widzieć tutaj wzór ).

Wreszcie w przypadku opcji czwartej masz 5000 bitów do wydania za 39,99 USD (lub 40,00 USD), co oznacza, że możesz kupić 25 holopacków z 0 bitami, lub możesz otrzymać 41 klasycznych paczek z 80 bitami pozostałymi (przypuszczam, że nie było żadnego wzoru).

Praktyczność kupowania paczek
Teraz, jeśli zamierzasz dużo grać w Holodrve i regularnie płacisz za pakiety, to kup czwartą opcję (40 USD), powodem jest to, że jeśli zapłacisz za pierwszą paczkę 10x (kwota czwartej paczki) to Oznacza to, że będziesz musiał zapłacić 50 $, czyli 5-krotność kwoty tej gry (na Steamie), co jest szalone, podczas gdy czwarty pakiet to 4x kwota oryginalnej gry.
Koniec
Dziękuję za przeczytanie tego nieco pouczającego przewodnika. Powodem, dla którego nie włączyłem do tego wzmacniaczy XP, było to, że w obecnej wersji łatwo jest awansować, nie wymagając wiele wysiłku, ale jeśli zmienią system poziomowania, mogę dodać doładowania XP do Matematyka. Ten przewodnik miał być satyrycznym przewodnikiem opowiadającym o tym, że ludzie, którzy kupują fałszywe pieniądze w grach wideo, które już kupili, są kompletnymi idiotami, ale stał się przewodnikiem intelektualnym, kiedy dotarłem do matematyki. Jeśli znajdziesz jakieś błędy, fakty, gramatykę lub interpunkcję, powiedz mi, mogę to zmienić.

Jeszcze raz dziękuję za przeczytanie, mam nadzieję, że pomogło Ci to wydać prawdziwe pieniądze na grę wideo.

-Friskey z whisky

Edytować
Najwyraźniej zmienili liczbę bitów dla Legacy Pack, więc po prostu zignoruj część Legacy Packs.