Siralim Ultimate poradnik - Poziom początkującego potwora

Krótki przewodnik po tym, które potwory są najbardziej pomocne we wczesnej i środkowej fazie gry.
Objaśnienie poziomów
 • Istoty o randze S to te, których cecha pozwala im dobrze wykonywać swoją pracę w większości, jeśli nie we wszystkich okolicznościach i NIE potrzebują zewnętrznej pomocy, aby osiągnąć optymalną użyteczność.
 • W przeciwieństwie do stworzeń rangi S, stwory rangi A mają być równie dobre, ale mają IF . Może tak naprawdę pracują tylko z określoną klasą. Może potrzebują wzmocnienia lub osłabienia, aby być w pobliżu, lub innego stwora w twojej drużynie, ale jest warunek, który musi zostać spełniony, aby osiągnąć optymalną użyteczność. Nadal mogą grać bez niego, ale nie będą działać w najlepszym wydaniu.
 • W przeciwieństwie do stworzeń o randze A, istoty o randze B wymagają, aby ich stan działał. Są w tym bardzo dobrzy, ale bez tego ich cecha albo się nie uruchomi, albo nie będzie miała zauważalnego efektu. Zasadniczo są to kucyki typu one-trick.
 • Stwory rangi C to istoty o prawie bezużytecznych cechach, które mają co najmniej jedno zastosowanie odkupieńcze. Może przeciwdziałają bardzo potężnemu stworzeniu, które w przeciwnym razie byłoby problemem. Może są dobrzy przeciwko bossowi, w określonej klasie lub w określonej dziedzinie. W każdym razie mają pożytek, ale po prostu nie chcesz mieć ich zawsze przy sobie.
 • Stworzenia rangi D są wypełniaczami. Może mają bardzo wysokie statystyki, które możesz wykorzystać. Może mają cechę, która sama w sobie jest bezużyteczna, ale bardzo silna, gdy się z nią połączy. Są stworzeniami, o których warto wiedzieć, ale prawie nigdy nie będziesz ich używać.
 • W drużynie należy unikać stworzeń rangi F. Nie masz powodu, aby ich używać i prawdopodobnie pogorszysz swoją imprezę, mając je w pobliżu.
Kraina Apocranox (Blood Grove) - Głębokość od 1 do 3
Nazwa
Cecha
Poziom
Komentarz
Amorficzny Tułacz
Gdy wróg zostanie uleczony, zostaje dotknięty skażeniem .
fa
Jedynym celem tej istoty jest zamiana leczenia w truciznę, ale jedynym wrogiem posiadającym zdolności leczące jest Ebony Ent i nie jest on wystarczająco potężny, by uzasadniać marnowanie pozycji na kontratak.
Bard Balladeer
Ataki twoich stworzeń zadają 50% ich obrażeń przy użyciu Szybkości zamiast Ataku . Ta cecha nie kumuluje się.
re
Z cechą obejmującą całą drużynę, która sprawia, że słabe i szybkie stwory uderzają mocniej, ale silne i powolne stwory uderzają słabiej, brzmi to jak zły interes, chyba że zbudujesz wokół niego, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że ma 27 (!!!) bazową Inteligencję , najwyższą jak dotąd wszystkich stworzeń zdolnych do przywołania.
Brownie Mauler
Po ten stwór atakuje, zadaje 70% obrażeń zadanych do sąsiednich wrogów.
S
Dzięki dość przyzwoitemu atakowi bazowemu i nieodłącznym obrażeniom obszarowym, ta istota może z łatwością zniszczyć 3 wrogów jednym atakiem, szczególnie jeśli są już osłabieni.
Crypt Bat
Po sojusznikiem ataków, w tym oferty istota uszkodzenia tarczy wynosi 35% jego atak.
b
Cecha tego stworzenia pozwala mu wykończyć wrogów, którzy w przeciwnym razie mogliby przeżyć twój atak.
Ebony Ent
Twoje stworzenia zawsze mają naprawę .
S
Twoje jedyne źródło leczenia, za wyjątkiem Kleryków, chociaż na początku powinieneś wszystko toczyć. Jeśli zginie, nie stracisz Mendingu, ale minie ono po 3 turach.
Wygnany Satyr
Wrogowie mogą zaatakować tylko 1 raz na turę.
fa
Chociaż ta istota przeciwdziała starterowi Hell Knighta (Asura Heartripper), nie zobaczysz Asury w najbliższym czasie na mapie, a także nie zobaczysz żadnego innego zastosowania jej cechy.
Koloss Firebrand
To stworzenie zadaje dodatkowe obrażenia równe różnicy między jego aktualnym zdrowiem a aktualnym zdrowiem celu .
re
Jego cecha brzmi jak niesamowity pomysł, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że będziesz walczyć głównie z przeciwnikami silniejszymi od ciebie, a jego dodatkowe obrażenia będą zerowe lub bliskie. Naprawdę będziesz musiał zwiększyć jego zdrowie, aby było użyteczne.
Zdobywca mantykory
Po tej istoty atakują, to zajmuje się także uszkodzenia 2 inni wrogowie równej 40% jego atak.
ZA
Chociaż ta istota zadaje więcej obrażeń niż Brownie Mauler ze swoimi obrażeniami pośrednimi, nieprzewidywalny charakter losowego celowania sprawia, że jest mniej niezawodny.
Pilwiz Chłop
Ataki tego stworzenia zadają o 75% więcej obrażeń i powodują krwawienie .
do
Ponieważ jego niski atak jest nieco kompensowany przez jego cechę, a krwawienie jest plusem, nie chodzi o to, że jest to złe stworzenie, ale każdy, kto nie jest Plugawicielem, ma już dostęp do lepszych opcji.
Terror Hound
Twoje stworzenia rozpoczynają bitwę z 3 kumulacjami Dire Wolves . Ta cecha nie kumuluje się.
S
Zapewnia wszystkim twoim stworzeniom 3 dodatkowe małe obrażenia po każdym ataku na początku, zmniejszając się w miarę trwania bitwy i odejścia wilków. Podobnie jak Crypt Bat, pozwala wykończyć wrogów, którzy w przeciwnym razie mogliby przeżyć. Nie wpływa na nich również cecha Wygnany Satyr.
 
Wymiana emblematów
 
Eft Howler
Po jednym z twoich ataków Efts, wszystkie twoje Efts odzyskują zdrowie równe 5% zadanych obrażeń za każdego Eft walczącego po twojej stronie. Ta cecha nie kumuluje się.
b
To pierwsze stworzenie z Apoc. Czy zdarza Ci się, że masz dużo innych Eftów, które mogą być przydatne?
Eft Stalker
Po tej istoty atakują, zmniejsza atak celu o 10% dla każdej walki Eft na swojej stronie. Ta cecha nie kumuluje się.
do
To drugie stworzenie z Apoc. W drużynie Tribalist Eft możesz zredukować atak celu o 90% w jednym ataku, skutecznie go wyłączając. Poza tym? Nie tak bardzo.
Eft Climber
Po tej istoty atakują, zmniejsza Obronę Celu o 10% dla każdej walki Eft na swojej stronie. Ta cecha nie kumuluje się.
do
To trzecie stworzenie z Apoc. Podobnie jak inni, niezbyt przydatne, chyba że jesteś plemieniem.
Eft Elder
Po tej istoty atakują, zmniejsza Intelligence celu o 10% za każdy walk Eft na swojej stronie. Ta cecha nie kumuluje się.
do
To czwarta istota z Apoc. Jeśli dotarłeś tak daleko i masz wszystkich innych, zaczną teraz pracować jako zespół, nawet poza klasą Tribalist.
Azural Realm (Frostbite Caverns) - Głębokość 4 do 6
Nazwa
Cecha
Poziom
Komentarz
Starożytny duch
Po wyleczeniu twoich stworzeń otrzymują losowe wzmocnienie. Ta cecha nie kumuluje się.
do
Premie w Siralim są mniej istotne niż w innych grach, a losowy jest przydatny tylko do wyzwalania cech lub ulepszania cech, które są oparte na ich liczbie.
Brim Smith
Kiedy twoje stworzenia Atakują , zadają dodatkowe obrażenia równe 50% całkowitej premii do Ataku Artefaktu tej istoty. Ta cecha nie kumuluje się.
ZA
To dobra istota, ale działa znacznie lepiej jako cecha zespolona lub nawet Artefaktowa dla stworzenia o wyższej podstawowej statystyce ataku.
Coldslam Yeti
Po Prowokowaniu tego stwora każdy wróg ma 50% szans na dotknięcie Zamrożeniem .
ZA
Frozen to dość potężny debuff, który ma rzeczywistą użyteczność, ponieważ wysyła wroga na sam dół osi czasu. To stworzenie jest jeszcze potężniejsze, jeśli jesteś Czarownikiem.
Zmierzch Ossein
Twoje stworzenia mają o 40% więcej Ataku , Inteligencji i Szybkości dla każdego stwora, którego brakuje w twojej grupie. Ta cecha nie kumuluje się.
do
O ile nie masz skłonności samobójczych, ta istota działa tylko dla druidów i tylko wtedy, gdy zdobędziesz niezbędne profity. Uważaj, bo nie zyskujesz dodatkowej obrony.
Gimp Mummy
Ataki tego stworzenia zadają o 75% więcej obrażeń i nakładają klątwę .
do
Z podobną cechą jak Pilwiz Peasant i podobną użytecznością i wadami.
Potworny Gargantuan
Kiedy ta istota Atakuje , zadaje dodatkowe obrażenia równe 100% obrażeń, jakie otrzymała od ostatniego Ataku.
b
Teraz jest to stworzenie, które jest trudne w użyciu. Musisz utrzymać go przy życiu, aby gromadzić obrażenia. Musisz sprawić, by zaatakowali go wrogowie, a nie inne stworzenia. I pamiętaj, nie musisz atakować w każdej turze ...
Sand Giant
Na początku tury tej istoty odzyskuje 75% brakującego Zdrowia .
ZA
Dobry czołg we wczesnej fazie gry, może z łatwością wrócić do pełnego zdrowia, o ile ma naprawę i przetrwa rundę, ale w tym momencie nadal powinieneś wszystko toczyć parą, więc trudno jest uzasadnić ten automat.
Stag Celestial
Właściwości klejnotów zaklęć „Szansa na sprowokowanie” twoich stworzeń mają podwójną szansę na aktywację. Ta cecha nie kumuluje się.
fa
Jest mało prawdopodobne, że w tym momencie gry cokolwiek będzie w stanie to wykorzystać.
Terra Vulpes
Pierwsze 3 nie-eteryczne, niszczące klejnoty zaklęć twoich stworzeń mają 15% szansy na automatyczne rzucenie na początku bitwy. Ta cecha nie kumuluje się.
do
Jest to cecha obejmująca całą drużynę, więc WSZYSTKIE istoty mogą rzucać swoje zaklęcia na początku bitwy. Jednak rzucanie wciąż kosztuje ładunki i nie możesz tak naprawdę kontrolować tego, co zostanie rzucone.
Terror Wight
Po śmierci twoich stworzeń ta istota zyskuje 25% ich Ataku , Inteligencji , Obrony i Szybkości .
re
Ta cecha brzmi jak świetny pomysł, dopóki nie spróbujesz jej użyć i nie zdasz sobie sprawy, że zostało ci tylko jedno stworzenie.
 
Wymiana emblematów
 
Błotny Golem
Po ten stwór atakuje, wrogowie są dotknięci Niewidomych.
b
To pierwsza istota z Azural. Spowoduje to, że wszyscy wrogowie zostaną dotknięci Oślepieniem, jeśli twoja istota zostanie zraniona, ze 100% szansą. Jeśli obrażenia wynoszą 0 lub wykonasz unik, cecha nie zostanie aktywowana. Oślepienie sprawi, że wrogowie nie będą mogli wybrać celu, ale tak naprawdę nie sprawi, że chybią. Pamiętaj, że możesz atakować własne stworzenia.
Żelazny golem
Twoje golemy dzielą się swoimi wrodzonymi cechami.
re
To drugie stworzenie z Azural. Znowu, czy zdarzyło ci się mieć dużo golemów leżących w pobliżu? Może pod półkami Eft?
Granitowy Golem
Ta istota ma dodatkową Obronę równą 50% Obrony sąsiadującego z nią stwora.
re
Trzecia istota z Azural. Sąsiadujące jest z lewej i prawej strony. Chociaż ta cecha może początkowo wydawać się rozczarowująca, w połączeniu z Żelaznym Golemem wszystkie Golemy będą ją miały i zaczyna to mieć sens. Żadnych podwójnych spadków, ponieważ wartość podstawowa jest używana dla wszystkich.
Złoty Golem
Po Atakowaniu tego stwora, twoje stwory zyskują Atak , Inteligencję , Obronę i Szybkość równe 15% statystyk tego stworzenia.
do
Czwarta istota z Azural. Pamiętaj, że musisz przyjąć co najmniej 1 punkt obrażeń, aby to zadziałało. Przydatne w każdej kompozycji, ale jeszcze bardziej przydatne w pełnej drużynie Golemów w połączeniu z Żelaznym Golemem.
Królestwo Venedon (reaktor kaustyczny) - głębokość 7 do 9 [1]
Nazwa
Cecha
Poziom
Komentarz
Aaxer Apocalypse
Twoje stworzenia mają o 15% więcej Ataku , Inteligencji , Obrony i Szybkości w każdej turze, jaką wykonały w bieżącej bitwie. Ta cecha nie kumuluje się.
do
Dobrze pasuje do klasy Reaver, ale trudno jest usprawiedliwić jego użycie przez kogokolwiek innego, ponieważ nadal powinieneś toczyć parą wszystkie bitwy.
Arcane Automaton
Na początku tury tej istoty zmniejsza Atak wrogów o 15% Ataku tej istoty.
b
Chociaż brzmi to potężnie, ponieważ jest ułamkiem twojego własnego ataku, będzie stosunkowo małe i bardziej przydatne będzie aktywowanie innych cech, które możesz zacząć wykorzystywać, łącząc je z Plague Alchemist. W następnej sekcji mam dość łatwą kombinację.
Blobbarian
Po Atakowaniu tego stwora, nakłada na wroga stan Rozbrojony .
re
Rozbrojony wyłącza artefakt wroga. W najlepszym razie sytuacyjne i debuff, tak przydatny przynajmniej na tym koncie.
Cave Cockatrice
Na początku bitwy ta istota zyskuje 2 losowe cechy, które należą do tej samej rasy, co pierwsze stworzenie w twojej drużynie.
b
Pierwsza istota w twojej drużynie odnosi się do tej znajdującej się najbardziej na lewo, a nie jako pierwsza. Cechy są ograniczone do stworzeń w twoim bestiariuszu i możesz rzucać duplikatami. Z powodu tych ograniczeń możesz umieścić swój starter na pierwszym miejscu i prawie zduplikować jego cechę, co w niektórych przypadkach może spowodować znaczny wzrost siły twojej drużyny.
Szalony trędowaty
Po śmierci wroga ta istota rzuca Wybuch Zwłok tyle razy, ile osłabień posiadał wróg przed śmiercią.
b
Możesz myśleć „plugawe stworzenie” i chociaż jest doskonały w tej klasie, może z łatwością działać dla każdej klasy, jeśli będziesz wokół niego budować. [2]
Maniac Mutant
Po Prowokowaniu twoich stworzeń zostają zabite, a twoje inne stworzenia zyskują 20% ich Ataku , Inteligencji , Obrony i Szybkości . Ta cecha nie kumuluje się.
fa
Uciec. Chociaż można budować wokół tego, dlaczego miałbyś to zrobić?
Szkodliwy smog
Ataki tego stworzenia zadają 75% więcej obrażeń i zadają obrażenia Zatrute .
do
Podobnie jak poprzednie stworzenia z podobną cechą, z wyjątkiem tego, że teraz każdy ma wystarczająco dużo opcji, aby to zadziałało, jeśli chce.
Plague Alchemist
Gdy wróg straci statystyki, ta istota zadaje temu wrogowi obrażenia równe 50% liczby utraconych statystyk.
do
Plugawiciele mogą naprawdę wstrząsnąć tym stworzeniem ze względu na swój starter. Inni mogą sprawić, że będzie działać z Efts, Automatons lub Spell Gems.
Wicked Carver
Kiedy ta istota atakuje , zadaje od 75% do 200% normalnych obrażeń.
fa
Starter Trickster. Czy czujesz się szczęśliwy?
 
Wymiana emblematów
 
Toxdweller Slasher
Ataki tego stworzenia zadają o 75% więcej obrażeń i zadają cel bombą .
do
Pierwsza istota z Ven. Równie przydatny jak wszystkie inne z podobnymi cechami.
Toxdweller Bloodbather
Na początku bitwy ta istota poraża 3 losowych wrogów Bombą .
b
Druga istota z Ven. Możliwość nałożenia debuffów na początku bitwy otwiera wszystkie serie kombinacji, takie jak Crazed Leper.
Toxdweller Mutant
Po tym, jak ta istota obroni się lub sprowokuje , debuff Bomb Bomb zostaje natychmiastowo zdetonowany.
do
Trzecia istota z Ven. Przydatne, jeśli prowadzisz drużynę skoncentrowaną na bombach, ale nie inaczej.
Wabik Toxdweller
Kiedy Bomba przeciwnika wybucha na początku jego tury, istnieje 50% szansa, że debuff Bomba nie zostanie usunięty ze stworzenia. Ta cecha nie kumuluje się.
re
Czwarta istota z Ven. Podobnie jak inni, albo poprowadź drużynę bombową, albo w ogóle jej nie prowadź.

 

 1. Na tym piętrze jest również Brim Smith, który pojawił się również w poprzednim królestwie, zmniejszając liczbę nowych stworzeń z 10 do 9. Jeśli jesteś Oszustem, twój starter jest również obecny i spadłeś do 8.
 2. Sprawdź następną sekcję.
Fusion Unlocked. Recenzja stworzenia.
W tym momencie odblokowałeś fuzję, a niektóre opcje rozgrywki inne niż atakowanie wszystkiego, dopóki nie umrą, stały się dostępne dla ciebie. Większość z nich nie jest obecnie w pełni wykonalna z dostępnymi opcjami, ale masz kilka sposobów na ulepszenie swojej drużyny. Polega ona głównie na skompresowaniu wszystkich cech, które miałeś wcześniej na 3 stworach, zwalniając miejsca dla 3 stworów więcej.

Jeśli cecha nie mówi, że się nie kumuluje, to tak, ale musi znajdować się na dwóch różnych stworzeniach, aby zadziałała.

 • Połącz Coldslam Yeti z Mud Golem, dzięki czemu będziesz rozprowadzać Oślepienie i Zamrożenie, gdy Prowokujesz i zostaniesz zaatakowany. Toxdweller Bloodbather nałoży 3 bomby na początku walki. Daj mu klejnot zaklęcia cierpienia. Rozpoczyna grę odblokowaną, ma 17 ładunków i jest to całkiem bezpieczny zakład, że będziesz mógł go rzucić w każdej bitwie bez wyczerpania. Daj mu artefakty Butów, aby z pewnością ruszył przed innymi, ponieważ ma 26 prędkości bazowej. Jeśli ją odblokowałeś, możesz ją również zadać Wewnętrzne Zniszczenie, ale nie jest to konieczne. Eksplozja zwłok to atak obszarowy i jeśli zabije wroga, uruchomi się ponownie, więc ta kombinacja może faktycznie prowadzić do bitew na śnieżki. Wróg nie musi umierać w twojej turze, aby go aktywować, ale jeśli zginie od bomby i nie ma innych debuffów, cecha się nie uruchomi. Wybuch Zwłok nie mówi, że nie kumuluje się, więc tak się dzieje. Przesuń Crazed Leper na pierwszą pozycję i dodaj Cave Cockatrice do swojej drużyny, aby podwoić liczbę zaklęć. Potrzebujesz fuzji, aby wypróbować tę imprezę, więc możesz to potrwać, aż skończysz 9. piętro. Https://youtu.be/IYtUqHshBgQ
 • Połącz Plague Alchemist z Koloss Firebrand. Chociaż początkowo może to wydawać się dziwne, premia do cechy Kolossa dotyczy obrażeń pośrednich i wykorzystuje bieżące zdrowie, a nie maksymalne zdrowie, do obliczenia premii, co oznacza, że kolejne użycie Wyczerpanego spowoduje coraz większe obrażenia. Aby to wywołać, można użyć Arcane Automaton, przy czym niska redukcja statystyk jest nieistotna, o ile możesz zredukować co najmniej 1 punkt ataku wrogów, ponieważ większość obrażeń będzie pochodzić z cechy Koloss. Jeśli potrafisz stworzyć Spell Gems of Timewalk, zrób dwa i daj każdemu z nich po jednym. Jeśli możesz zaczarować jednego z nich Szansą na dwukrotne rzucenie, zrób to i daj Automatonowi, tak jak ja. Będziesz potrzebował MASYWNEJ Prędkości na Automatonie, aby to zrobić, spróbuj zrobić Buty z co najmniej 60% premią do Szybkości. W przyszłości będą lepsze zastosowania Plague Alchemist, ale warto o tym wspomnieć, ponieważ jest to prawidłowe combo. https://youtu.be/2QbT3E71XmA
 • Manticore Conqueror i Brownie Mauler można połączyć, ale nie jest to optymalne. Powodem tego jest to, że cecha Manticore ma pierwszeństwo przed cechą Brownie, a jej losowe celowanie może wybrać jedno lub oba sąsiadujące stworzenia do twojego celu, pozostawiając jedną lub żadną cechę Brownie do wycelowania. Lepszą opcją jest połączenie Manticore z Brim Smith, ponieważ obrażenia od cechy Manticore i premia Smitha są oparte wyłącznie na statystykach Ataku, a Brownie z Trującym Smogiem, ponieważ jego obrażenia są oparte na zadawanych obrażeniach, korzystających z premii 75% , a Trucizna zadaje obrażenia od ataku.
 • Jeśli połączysz dwa stworzenia, które mają „75% więcej obrażeń plus debuff”, bonusy do obrażeń sumują się.
Mortem Realm (Titan's Wound) - Głębokość 10 do 12 [1] [2]
Nazwa
Cecha
Poziom
Komentarz
Glutinous Slime
Po tym, jak twoje stworzenia otrzymają statystyki od innego stworzenia, twoje inne stworzenia również zyskują 25% tych statystyk. Ta cecha nie kumuluje się.
b
Istnieje wiele sposobów na zdobycie statystyk, z których wiele jest już dostępnych. [3] [4] [5]
Nekrotyczny Clutcher
Po wróg unika ataku z jednego z innych stworzeń, ten stwór atakuje wróg 2 razy.
fa
Nie powinieneś planować swojej strategii wokół idei chybienia twoich ataków.
Oculum Leech
Twoje stworzenia zawsze mają Pijawkę .
S
Ofensywny odpowiednik Mending. Połączenie obu razem sprawi, że Twoja drużyna pokonuje jedno lub dwa dodatkowe piętra, których inaczej nie byliby w stanie.
Obrzydliwość rytualna
Po zaatakowaniu tego stworzenia, wrogowie otrzymują Wrażliwy.
b
Możesz użyć tego stworzenia zamiast Błotnego Golema, aby połączyć się z Coldslam Yeti, jeśli nie dostałeś Golema na podłogach Azural.
 
Wymiana emblematów
 
Hemomancer Lord
Po tej istoty atakują, to kradnie 10% docelowego, maksymalnego zdrowia i daje je do swoich stworzeń.
?
Pierwsza istota Morta. Potrzebne testy.
Mutant Hemomancer
Po tej istoty atakują, to kradnie 20% docelowego, Obrony i daje je do swoich stworzeń.
?
Drugie stworzenie z Morta. Potrzebne testy.
Księżycowy Hemomancer
Po tej istoty atakują, to kradnie 20% zaatakować docelowego oraz inteligencja i daje je do swoich stworzeń.
?
Trzecia istota z Morta. Potrzebne testy.
Hemomancer Devourer
Wrodzone cechy twoich Hemomancerów teraz aktywują się, gdy są zaatakowani .
?
Mort Shop, nieznana pozycja, potrzebne testy.
Dawca hemomanty
Po tej istoty atakują, usuwa cechy docelowego, nie rozpoczynają się walki i daje je do swoich stworzeń.
?
Mort Shop, nieznana pozycja, potrzebne testy.
Hemomancer Seer
Po tej istoty atakują, uszczelnia jeden z klejnotów oznaczać podsystemu i dać jej kopię do swoich stworzeń.
?
Mort Shop, nieznana pozycja, potrzebne testy.

 

 1. W tej krainie znajdują się również Cave Cockatrice, Dusk Ossein, Koloss Firebrand, Monstrous Gargantuan, Sand Giant i Terror Wight, które pojawiły się również w poprzednich królestwach, zmniejszając liczbę nowych potworów z 10 do 4.
 2. Pomimo tego, że jesteś dostępny w bitwie wydarzenia, pokonanie stworów Hemomancer NIE daje ci energii przywołania. Muszą zostać zakupione w Mortem. Wrogowie biorący udział w wydarzeniu są losowani z listy WSZYSTKICH hemomantów, dopóki nie osiągniesz 1 rangi Przychylności i nie odblokujesz pierwszego stworzenia do kupienia. Potem zobaczysz tylko bitwy Hemomancer Lord x6.
 3. Statystyki „Miej więcej” (Aaxer Apocalypse, Dusk Ossein) nie są „Zyskami” i nie powodują tego.
 4. Najbardziej użytecznym stworzeniem do tego byłby Złoty Golem, czwarta istota Azurala, która po trafieniu daje każdemu zyski do statystyk. Maniac Mutant to nieoczywisty mutant, który może działać w połączeniu z twoim drugim starterem, Unicorn Vivifier, chociaż nie polecam go, ponieważ ożywiacz może zostać zabity przez wrogów. Chociaż Terror Wight jest parą, którą pokazuje ci sama gra, jest gorszy niż Maniac Mutant, ale ma te same wady.
 5. Księżycowy Hemomancer kupiony w Mortem w tej samej krainie może być solidnym stworzeniem do połączenia z Glutinous Slime i Plague Alchemist. Nie łącz go z żadnym stworzeniem. Lepiej jest połączyć go z innym Hemomancerem, aby ukraść potrójną statystykę.
Królestwo Erebyss (Path of the Damned) - Głębokość 13 do 15 [1]
Nazwa
Cecha
Poziom
Komentarz
Abyss Banshee
Wrogowie zadają 1% mniej obrażeń za każdą szarżę, której brakuje dla każdego z ich nie-eterycznych klejnotów zaklęć. Ta cecha nie kumuluje się.
fa
Na tym etapie gry nie możesz tego wykorzystać.
Widmo Otchłani
Po Ataku tego stworzenia oblicza Atak, Inteligencję , Obronę i Szybkość celu .
?
??
Blood Reaper
Po zaatakowaniu stworzenia, które ma mniej niż 35% zdrowia , zabij je, a następnie ulecz swoje stworzenia, przywracając 200% zdrowia .
?
??
Delirious Ghoul
Po tej istoty atakują, to kradnie 40% docelowego Speed.
?
??
Forsaken Swampdweller
Ta istota zaczyna walczyć z 250% więcej zdrowia , ale na początku swojej tury otrzymuje obrażenia równe 15% swojego maksymalnego zdrowia.
?
??
Ira Sin
Ta istota zawsze ma Szał i Dzikość .
?
??
Kapłan Lisz
Na początku bitwy twoje stworzenia zyskują Murder of Crows.
?
??
 
Wymiana emblematów
 
Szkielet Snajpera
Kiedy ta istota atakuje , ma 50% szansy na zadanie 200% więcej obrażeń.
re
Pierwsza istota z Erebu. 200% * więcej * obrażeń oznacza 3x obrażenia. Oznacza to, że ta istota ma średnio 200% obrażeń na atak.
 1. Ta kraina ma również Mumię Gimp, Rytualną Abominację i Upiór Grozy, które pojawiły się w poprzednim królestwie, zmniejszając liczbę nowych potworów z 10 do 7.