Wszystkie informacje o nowym odcinku Blue – Znak Premiera 14 kwietnia

Porozmawiajmy dzisiaj o tym, dlaczego Chilli jest ścigana przez policję, prawdopodobnie w drodze na ślub Rada i Frisky. Policja… nowe zwiastuny pojawiły się właśnie na wszystkich kanałach mediów społecznościowych Bluey, otrzymaliśmy trzy zwiastuny 28-minutowego odcinka „The Sign”, który ukaże się 14 kwietnia. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu, więc przeanalizujemy wszystkie szczegóły, które widzieliśmy, to jak mogą się one łączyć ze sobą, a także wszystkie małe wskazówki, które próbowali nam podrzucić.

Na Facebooku Bluey opublikowali zdjęcie trzech ikonek: motyla, gnomów odświętnie ubranych na ślub oraz odznaki policji Queensland. Zaczniemy od odznaki, bo to właśnie w tej scenie Chilli jest ścigana przez policję.

„Och, nie potrzebuję tego”. Cofnijmy się chwilę. Widzimy Chilli wychodzącą z domu z dziewczynkami w samochodzie. Zakładamy, że przygotowywały się w domu i prawdopodobnie jadą na ślub Rada i Frisky. Muffin, Socks i Bingo mają kwiatowe opaski, co oznacza, że będą druhnami. Mieliśmy już wcześniej podgląd tej sceny, byli na zakupach i wybierali opaski. To było jakieś dwa lata temu, kiedy przewidywałam, że to właśnie będzie TEN ślub i teraz mamy potwierdzenie. Widzimy opaski, są urocze, ale w następnej scenie widzimy pościg, a Chilli mówi „Och, nie potrzebuję tego”

Oczywiście coś musiało pójść nie tak. Poza tym Chilli nie jedzie przez miasto, wygląda jakby prowadziła przez wieś, więc może to będzie wiejski ślub. Zapytałam na swoim kanale, dlaczego Chilli może być ścigana i zdecydowana większość odpowiedziała logicznie: bo Bluey siedzi na przednim siedzeniu bez fotelika dziecięcego. Możliwe. Kilka osób też sugerowało, że może gonią Chilli, żeby przekazać awans, bo pracuje na lotnisku w ochronie.

„Ktoś wezwał policję?” Padło też kilka żartobliwych odpowiedzi, na przykład, że w końcu wpadła za udział w przemytniczym ringu z Banditem i to wszystkie te artefakty. Szczerze mówiąc, to jeden z moich ulubionych filmów z teoriami, zrobiłam go jakiś czas temu. [Podlinkuje tutaj]. Ale były też takie zabawne pomysły, ale ja osobiście uważam, że chodzi o brak fotelika Bluey. Policja ją zatrzymuje, więc nie może prowadzić. Podejrzewam, że właśnie dlatego w następnej scenie są w parku.

Widzimy, jak Chilli ze złością dzwoni przez telefon, zakładam, że woła kogoś i mówi: „Hej, potrzebuję cię z fotelikiem, nie mogę zabrać wszystkich dziewczyn naraz”. Pełno niespodzianek! Widzieliśmy też scenę z nieco późniejszego momentu, Chilli i Bluey z małym motylem w tle, wyglądają na szczęśliwe. Widzimy Socks w toalecie z opuszczonymi nogami, więc problem zostaje jakoś rozwiązany, a Bluey znów jest wesoła.

Motyl jest następny w kolejce. Jak mówiłam, mieliśmy te trzy ikonki a motyl wraca z odcinka „Slide Wow”. Mamy potwierdzenie, kiedy Bingo mówi „Cześć Flappy, miło cię znowu widzieć”, a motyl siada za Chilli i Bluey. Uwielbiam też, jak w tle Muffin ze złością gra na ksylofonie, rozbraja mnie to.

Widzieliśmy też gnomy w ślubnych strojach, a dziewczynki mają kwiatowe opaski i wiemy, że jadą na ślub, więc pewnie Rada i Frisky. Wygląda na to, że ślub odbędzie się w buszu, jak wspominałam. Bluey w aucie trzyma notatnik, albo przynajmniej coś w rodzaju teczki, więc może będzie miała na ślubie jakąś przemowę? Albo może Chilli będzie udzielała ślubu i to są notatki z przemową? I dlatego tak się stresuje, że wszystko idzie nie tak. A może Bluey też będzie miała przemowę, bo Frisky to jedna z jej najlepszych przyjaciółek.

„Przepraszam Frisky, Wujek Rad skontaktował się w ostatniej chwili i powiedział, że zaopiekuje się wami. Chyba nie dostałaś mojej wiadomości?” Która opcja jest Waszym zdaniem najbardziej prawdopodobna? Napiszcie w komentarzach poniżej, co myślicie o notesie Bluey.

Ostatnim ważnym wątkiem, który wyłonił się ze zwiastunów, jest romans. Oczywiście wszyscy zakładamy, że chodzi o Rada i Frisky, ale wiemy też, że Winona i rodzice terierów nawiązują bliską relację. Mamy tu super scenę: są w szkole i wiemy, że Bluey właśnie zszokowała klasę, bo widzieliśmy to w innym zwiastunie.

„Ale co?” W tej scenie jeden z terierów szepcze coś do Wintona, coś w rodzaju – „Nasza mama lubi twojego tatę”. Uwielbiam, jak to sformułował, potwierdzając, że oboje są singlami, oboje sobą zainteresowani, i że to będzie część ich historii. Joe Brum [twórca „Bluey”] już kiedyś mówił, że nie umieszcza w serialu niczego bezcelowego. Wiemy więc, że to istotny wątek. Chociaż to nie będzie ich ślub, po słowach dzieciaka możemy wnioskować, że jego mama lubi ich tatę, że coś się dopiero zaczyna. To urocze i myślę, że to kolejny z przekazów, że różne rasy mogą żyć razem.

Mamy jeszcze dwie króciutkie sceny, raczej jako wypełniacze: jedną, gdzie małe mają narysowane buźki na stopach, a drugą, gdzie bawią się w nową grę z tatą, który udaje, że zasypia podczas huśtania. Takie drobne, zabawne detale.